Povezane vesti

"Dali su mu otkaz dok je bio u komi! Još ne znam kako mi je sin poginuo" Markov otac u suzama u jutarnjem programu: "Rekli su…

"Dali su mu otkaz dok je bio u komi! Još ne znam kako mi je sin poginuo" Markov otac u suzama u jutarnjem programu: "Rekli su…

Blic 25.06.2022
Pavle Kosovac iz Kraljeva ispričao je u jutarnjem programu televizije Pink da je njegov sin teško povređen na poslu 9. septembra 2019. godine, nakon čega je pao u komu, pa preminuo 13 dana kasnije. Dok je bio u bolnici dobio je otkaz, a on do danas ne… »
Marko se povredio na poslu, pao u komu isti i dan dobio otkaz: Otac očajan, ni posle 3 godine ne zna kako mu je sin poginuo

Marko se povredio na poslu, pao u komu isti i dan dobio otkaz: Otac očajan, ni posle 3 godine ne zna kako mu je sin poginuo

Kurir 25.06.2022
Pavle Kosovac iz Kraljeva kaže da je njegov sin teško povređen na poslu 9. septembra, nakon čega je pao u komu. Istog dana, dodaje Pavle, dok je mladić bio u bolnici dobio je otkaz, a posle 13 dana je preminuo. Marko Kosovac (28) stradao je dok je… »

Vesti dana »