Povezane vesti

MI: Crna Gora lako sa Portugalijom, sledi derbi sa Srbijom

MI: Crna Gora lako sa Portugalijom, sledi derbi sa Srbijom

Sport klub 26.06.2022
Vaterpolisti Crne Gore ostvarili su i drugu pobedu na Mediteranskim igrama u Alžiru. Izabranici Milana Ćirovića, posle Francuske – 16:8, savladali su i Portugaliju sa 23:4 (5:1, 5:2, 6:1, 7:0). Golove za Crnu Goru, postigli su: Balša Vučković i… »
MI: Srbija posle Slovenije potopila i Francusku

MI: Srbija posle Slovenije potopila i Francusku

Sport klub 26.06.2022
Vaterpolisti Srbije bili su slobodni u prvom kolu na Mediteranskim igrama, a zatim su pobedili Sloveniju sa 22:6, odnosno Francusku sa 18:7. Srbiju u narednoj rundi očekuje derbi sa selekcijom Crne Gore. Srbija je protiv Francuske kontrolisala dešavanja… »
Rašović: Pobeda za samopouzdanje pred četvrtfinale

Rašović: Pobeda za samopouzdanje pred četvrtfinale

Večernje novosti 25.06.2022
VATERPOLISTI Srbije trijumfalno su okončali grupnu fazu Svetskog prvenstva u Mađarskoj pošto su u poslednjem meču D grupe u Segedinu ubedljivo savladali Kazahstan sa 22:3 (4:0, 8:1, 5:0, 5:2). M. Vukadinović Srpski vaterpolo reprezentativac Strahinja… »
Vaterpolisti Srbije ubedljivi protiv Kazahstana

Vaterpolisti Srbije ubedljivi protiv Kazahstana

Danas 25.06.2022
Vaterpolisti Srbije pobedili su danas Kazahstan sa 22:3 (4:0, 8:1, 5:0, 5:2), u poslednjem, trećem kolu Grupe D Svetskog prvenstva. Srbija je sa sve tri pobede u grupi obezbedila direktan plasman u četvrtfinale. Najefikasniji kod Srbije bio je Strahinja… »

Vesti dana »