Povezane vesti

Odlučio sam da poradim na svojoj popularnosti, pa sam se krio iza bate gašića! Predsednik napravio nesvakidašnji snimak na…

Odlučio sam da poradim na svojoj popularnosti, pa sam se krio iza bate gašića! Predsednik napravio nesvakidašnji snimak na…

Kurir 26.06.2022
KRUŠEVAC - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je posle svečanog otvaranja kruševačkog aerodroma Rosulje, aero-mitinga i sletanja prvo aviona, izašao na pistu i snimio nesvakidašnji video koji je potom objavio na zvaničnoj instagram stranici… »
Predsednik objavio fantastičnu sliku na svom Instagramu: Pogledajte Ovčar Banju iz neobičnog ugla (foto)

Predsednik objavio fantastičnu sliku na svom Instagramu: Pogledajte Ovčar Banju iz neobičnog ugla (foto)

Kurir 26.06.2022
BEOGRAD - Poštovani sugrađani, znamo da ste se već navikli da nedeljom ujutru pogledate koja fotografija je odabrana kao najlepša na našem foto konkursu... Verujemo da, kao i mi, uživate u predivnim krajolicima naše Srbije, a slike koje nam… »
Vučić objavio najlepšu fotografiju u Srbiji za ovu nedelju

Vučić objavio najlepšu fotografiju u Srbiji za ovu nedelju

Nova 26.06.2022
Predsednik Aleksandar Vučić objavio je jutros na Instagramu pobedničku fotografiju za ovu nedelju, autora Ivana Ivanovića u okviru foto-konkursa "Naša najlepša Srbija". „Poštovani sugrađani, znamo da ste se već navikli da nedeljom ujutru… »
Vučić objavio pobedničku fotografiju za ovu nedelju: Sjajan prizor Ovčar Banje iz sasvim novog ugla

Vučić objavio pobedničku fotografiju za ovu nedelju: Sjajan prizor Ovčar Banje iz sasvim novog ugla

Telegraf 26.06.2022
Čestitamo Ivanu, a od vas očekujemo da nastavite da nas iznenađujete maštom i fotografskim umećem, naveo je predsednik na Instagramu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je jutros na Instagramu pobedničku fotografiju za ovu nedelju, autora… »
"Naša zemlja izgleda nestvarno lepo" Vučić objavio ovonedeljnog pobednika foto konkursa! (foto)

"Naša zemlja izgleda nestvarno lepo" Vučić objavio ovonedeljnog pobednika foto konkursa! (foto)

Srbija danas 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagram profilu "buducnostsrbijeav" ovonedeljnog pobednika konkursa "Naša najlepša Srbija" - Poštovani sugrađani, znamo da ste se već navikli da nedeljom ujutru pogledate koja fotografija je… »

Vesti dana »