Povezane vesti

Fejsa otvorio dušu! Šta se sve dešavalo od povratka u Partizan?

Fejsa otvorio dušu! Šta se sve dešavalo od povratka u Partizan?

Sportske.net 26.06.2022
Ljubomir Fejsa se tokom svoje karijere naosvajao trofeja, ali pehara nikad dosta, pa se i zimus vratio u Humsku sa velikom željom da sa crno-belima prekine Zvezdinu dominaciju. Imao je Partizan tada odličnu startnu poziciju, pet bodova više od večitog… »
"Javnost je uvek spremna da osudi": LJubomir Fejsa otkrio kroz koliko težak period je prošao

"Javnost je uvek spremna da osudi": LJubomir Fejsa otkrio kroz koliko težak period je prošao

Večernje novosti 26.06.2022
OGROMNA euforija zavladala je među navijačima Partizana u januaru ove godine kada se među crno-bele vratio LJubomir Fejsa, svojevremeno najskuplja akvizicija "parnog valjka". Međutim, nije bilo sreće da ga verni navijači često viđaju na terenu, a… »
Fejsa ‘otvorio dušu’: ‘Mislio sam da mi je puklo koleno – Stanojević je rekao da se spremim, pa su krenule priče u…

Fejsa ‘otvorio dušu’: ‘Mislio sam da mi je puklo koleno – Stanojević je rekao da se spremim, pa su krenule priče u…

Hot sport 26.06.2022
Iskren kao i uvek! Vezista Partizana Ljubomir Fejsa u razgovoru za B92 otvoreno je govorio o svojoj povredi zimus i svemu što se tada ‘vrtelo’ po društvenim mrežama. ‘Puno se pričalo o tome. Jako mi je krivo zbog toga i hvala vam što imam… »

Vesti dana »