Povezane vesti

Vučić nije optimista da za pet do sedam godina možemo postati članica EU

Vučić nije optimista da za pet do sedam godina možemo postati članica EU

Glas Zaječara 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da put Srbije ka članstvu u Evropskoj uniji zavisi od geo-političke situacije i da nije optimista, kao ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović, koja je ranije izjavila da Srbija može… »
Vučić nije optimista da za pet do sedam godina možemo postati članica EU

Vučić nije optimista da za pet do sedam godina možemo postati članica EU

Beta video 26.06.2022
KRUŠEVAC - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da put Srbije ka članstvu u Evropskoj uniji zavisi od geo-političke situacije i da nije optimista, kao ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović, koja je ranije izjavila da… »
Može li Srbija u EU za 5 do 7 godina? – „Ja sam realista“

Može li Srbija u EU za 5 do 7 godina? – „Ja sam realista“

Sputnik 26.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se u Briselu videlo da kada je geopolitički interes EU u pitanju može da se dobije status kandidata i da ništa nije urađeno u smislu pripreme za članstvo. Vučić je, na pitanje da li se… »
"Napravili smo odličan potez, evo vidite šta su uradili Rusima" Vučić o zlatnim rezervama Srbije

"Napravili smo odličan potez, evo vidite šta su uradili Rusima" Vučić o zlatnim rezervama Srbije

Srbija danas 26.06.2022
Predsedniki Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Rasinski okrug, gde je, tokom obilaska Moravskog koridora i otvaranja aerodroma u Rosuljama odgovarao na pitanja novinara. On je rekao i da je Srbija kupovala dosta zlata, i da smo napravili… »
"Nisam optimista" Vučič o evropskom putu Srbije: Pre svega se uzdam u našu snagu

"Nisam optimista" Vučič o evropskom putu Srbije: Pre svega se uzdam u našu snagu

Srbija danas 26.06.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Rasinski okrug, gde je, tokom obilaska Moravskog koridora i otvaranja aerodroma u Rosuljama odgovarao na pitanja novinara. Odgovarajući na pitanje medija o ulasku Srbije u EU, Vučić kaže… »

Vesti dana »