Povezane vesti

Milica Dabović: Moja autobiografija biće spremna za Sajam knjiga

Milica Dabović: Moja autobiografija biće spremna za Sajam knjiga

Nova 26.06.2022
Učesnica Survivora iznela šokantne detlje o ocu svog deteta. Nekadašnja košarkašica Milica Dabović zauzela je drugo mesto u šou-programu Survivor, a sada je otvoreno progovorila o nekim privatnim stvarima, kao i o autobiografiji koju planira da… »
Sestra dobila jahtu na poklon, njoj bivši ukrao dečija kolica: Milica nikad iskrenija - "Dečko mi uopšte ne treba!"

Sestra dobila jahtu na poklon, njoj bivši ukrao dečija kolica: Milica nikad iskrenija - "Dečko mi uopšte ne treba!"

Mondo 26.06.2022
Bivša košarkašica Milica Dabović progovorila je o svim aktuelnostima iz svog privatnog života. Bivša košarkašica Milica Dabović progovorila je o svim aktuelnostima iz svog privatnog života. Košarkašica Milica Dabović nedavno je bila u centru… »
Sinu sam i otac i majka, svašta sam prošla, bila sam žrtva nasilja! Dabovićka ogolila dušu, iznela privatnost, spomenula i…

Sinu sam i otac i majka, svašta sam prošla, bila sam žrtva nasilja! Dabovićka ogolila dušu, iznela privatnost, spomenula i…

Kurir 26.06.2022
Bivša košarkašica Milica Dabović progovorila je o svim aktuelnostima iz svog privatnog života. Na samom početku razgovara, Milica se osvrnula na svoju autobiografiju, koja bi uskoro trebalo da ugleda svetlost dana, ali i na svog sina, Stefana, za… »
"Bila sam razdvojena od sina i emotivno uništena": Milica Dabović otkrila šok detalje o bivšem: "Ukrao je kolica koja je…

"Bila sam razdvojena od sina i emotivno uništena": Milica Dabović otkrila šok detalje o bivšem: "Ukrao je kolica koja je…

Blic 26.06.2022
Košarkašica Milica Dabović koja sama odgaja svog sina Stefana progovorila je o najtežim trenucima, otkrila zbog čega ne želi da njen naslednik sazna ko mu je otac, ali i da li zamišlja sebe u venčanici. Milica je na početku priznala da planira da… »

Vesti dana »