Povezane vesti

"Nisam se osećao dobro": Miloš Bojanić progovorio o zdravstvenim probelmima: "Zbog toga sam se razboleo"

"Nisam se osećao dobro": Miloš Bojanić progovorio o zdravstvenim probelmima: "Zbog toga sam se razboleo"

Blic 26.06.2022
Pevač Miloš Bojanić suočio se sa zdravstvenim problemom. Bojanić se, inače, nedavno vratio iz Crne Gore za Srbiju, gde je radio na uređenju svoje kuće, a za naš portal je priznao kako se nije osećao zdravstveno dobro, kako je rekao, najpre su… »
Bojanić za Kurir nakon pisanja da mu je pozlilo: Kakva crna bolnica, evo me u Srbiji, pijem rakiju!

Bojanić za Kurir nakon pisanja da mu je pozlilo: Kakva crna bolnica, evo me u Srbiji, pijem rakiju!

Kurir 26.06.2022
Pevač Miloš Bojanić oglasio se za Kurir nakon vesti da mu je pozlilo i da će se zadržati u bolnici. Miloš nam se javio i otkrio da nije istina da mu je pozlilo, kao i da se oseća odlično. "Ja nisam dobro, nego sam odlično. Kakva crna bolnica, evo… »
Milošu Bojaniću iznenada pozlilo: Pevač hitno primljen u bolnicu

Milošu Bojaniću iznenada pozlilo: Pevač hitno primljen u bolnicu

Nova 26.06.2022
Otkriveno i kako se sada oseća. Pevaču Milošu Bojaniću iznenada je pozlilo, te je hitno primljen u bolnicu, piše Blic. Bojanić se, inače, trenutno nalazi u Crnoj Gori gde je radio na uređenju svoje kuće, a kada mu je pozlilo, kako je rekao… »
Miloš Bojanić hospitalizovan: Pozlilo mu u Crnoj Gori

Miloš Bojanić hospitalizovan: Pozlilo mu u Crnoj Gori

Večernje novosti 26.06.2022
PEVAČU Milošu Bojaniću iznenada je pozlilo, pa je hitno smešten u bolnicu, gde će ostati nekoliko dana. Lekari su prvobitno mislili da je u pitanju korona virus, ali su kasnije ustanovili da je uzrok lošeg zdravstvenog stanja ipak jaka prehlada… »

Vesti dana »