Povezane vesti

„Radoičić me je ponovo tužio zbog izjava o Oliveru Ivanoviću u Utisku nedelje“

„Radoičić me je ponovo tužio zbog izjava o Oliveru Ivanoviću u Utisku nedelje“

Nova 27.06.2022
Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo je krivičnu prijavu protiv Rade Trajković iz Evropskog pokreta Srbije, što je ujedno bio i razlog višesatnog zadržavanja srpske političarke na beogradskom aerodromu u petak. Trajković objašnjava… »
Rada Trajković kaže da je zadržana na aerodromu zbog tužbe Milana Radoičića

Rada Trajković kaže da je zadržana na aerodromu zbog tužbe Milana Radoičića

Slobodna Evropa 27.06.2022
Predsednica Evropskog pokreta sa Kosova, Rada Trajković, objavila je da je razlog njenog zadržavanja na Aerodromu "Nikola Tesla" 24. juna taj što je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo krivičnu tužbu protiv nje. Srpska lista je vodeća… »
Rada Trajković zadržana na aerodromu zbog Radoičićeve tužbe

Rada Trajković zadržana na aerodromu zbog Radoičićeve tužbe

Nova 27.06.2022
Predsednica nevladine organizacije Evropski pokret Srba sa Kosova i Metohije Rada Trajković objavila je na Tviteru da je "misteriozan razlog" njenog zadržavanja na Aerodromu "Nikola Tesla" u petak to što je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić… »
Trajković o razlogu zadržavanja na aerodromu: Sprečen mi je izlazak iz zemlje zbog tužbe Radoičića

Trajković o razlogu zadržavanja na aerodromu: Sprečen mi je izlazak iz zemlje zbog tužbe Radoičića

Danas 27.06.2022
Predsednica nevladine organizacije Evropski pokret Srba sa Kosova i Metohije Rada Trajković objavila je danas na Tviteru da je „misteriozan razlog“ njenog zadržavanja na Aerodromu „Nikola Tesla“ u petak to što je potpredsednik Srpske liste… »
Trajković: Radoičić podneo tužbu, zato su me zadržali na aerodromu

Trajković: Radoičić podneo tužbu, zato su me zadržali na aerodromu

N1 Info 27.06.2022
Predsednica nevladine organizacije Evropski pokret Srba sa Kosova i Metohije Rada Trajković objavila je na Tviteru da je "misteriozan razlog" njenog zadržavanja na Aerodromu "Nikola Tesla" u petak to što je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić… »

Vesti dana »