Povezane vesti

Presuda Stoliću zbog zloupotrebe službenog položaja 15. jula

Presuda Stoliću zbog zloupotrebe službenog položaja 15. jula

RTV 27.06.2022
BEOGRAD - Sudsko veće Specijalnog suda u Beogradu zakazalo je za 15. jul izricanje presude suspendovanom inspektoru SBPOK-a Božidaru Stoliću (36) povodom optužbi da je zloupotrebom službenog položaja odavao informacije o istrazi protiv organizatora… »
Tužilac traži zatvor za bivšeg inspektora: Stolić optužen da je bio Belivukova krtica i odavao informacije za 500 i 5.000…

Tužilac traži zatvor za bivšeg inspektora: Stolić optužen da je bio Belivukova krtica i odavao informacije za 500 i 5.000…

Blic 27.06.2022
Zamenik tužioca za organizvani kriminal Saša Ivanić danas je pred Specijalnim sudom u Beogradu izjavio da tužilaštvo posle izvođenja svih dokaza smatra da je dokazano da je bivši inspektor Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Božidar… »
Stolić u završnoj reči: Belivuk i Miljković postavljali načelnike policije, bio sam na tragu da otkrijem sve, zato sam…

Stolić u završnoj reči: Belivuk i Miljković postavljali načelnike policije, bio sam na tragu da otkrijem sve, zato sam…

Kurir 27.06.2022
Božidar Stolić, bivši inspektor SBPOK-a danas je od veća Specijalnog suda u Beogradu zatražio da ga oslobodi svih optužbi navodeći da nije počinio ni jedno krivično delo. - Jedini moj problem je što sam se borio protiv kriminala, i protiv te… »
Tužilaštvo traži da se bivši inspektor SBPOK Stolić osudi na najmanje 3 godine, optužen da je davao informacije Belivuku

Tužilaštvo traži da se bivši inspektor SBPOK Stolić osudi na najmanje 3 godine, optužen da je davao informacije Belivuku

Euronews 27.06.2022
Tužilaštvo za organizovani kriminal zatražilo je danas od suda da osudi suspendovanog inspektora SBPOK-a Božidara Stolića (36) na najmanje tri godine zatvora, zbog optužbi da je zloupotrebom službenog položaja odavao informacije o istrazi protiv… »
Tužilaštvo traži da se Božidar Stolić osudi na najmanje 3 godine

Tužilaštvo traži da se Božidar Stolić osudi na najmanje 3 godine

Telegraf 27.06.2022
Stolić je u sud došao sa slobode, dok je Golubović na izdržavanju kazne u Okružnom zatvoru u Pančevu pa je doveden iz zatvora. Tužilaštvo za organizovani kriminal zatražilo je danas od suda da osudi suspendovanog inspektora SBPOK-a Božidara… »

Vesti dana »