Povezane vesti

"To mu je bila želja od malih nogu": Mladić koji je pokušao da obljubi maloletnicu planirao da postane policajac?!

"To mu je bila želja od malih nogu": Mladić koji je pokušao da obljubi maloletnicu planirao da postane policajac?!

Blic 28.06.2022
Dvadesetogodišnji I. J, koji je osumnjičen da je u petak izvršio krivično delo obljuba nad nemoćnim licem, planirao je postane policajac. Poznanici osumnjičenog tvrde da je on planirao upiše policijski kurs i da mu je to bila želja od detinjstva… »
Lazarevac bruji o napastvovanju devojčice (14): Dve verzije slučaja silovanja

Lazarevac bruji o napastvovanju devojčice (14): Dve verzije slučaja silovanja

Nova 28.06.2022
Devojčica (14) prijavila je da je u selu kod Lazarevca nakon proslave završetka školske godine pokušao da je siluje mladić (20), pa izbacio iz kola i ostavio pripitu i polusvesnu u njivi! Zlostavljanje koje je prijavljeno policiji dogodilo se… »
Našao sam je na livadi, kako leži bez svesti Saslušan i otac devojčice (14) napastvovane kod Lazarevca šta je čuo od…

Našao sam je na livadi, kako leži bez svesti Saslušan i otac devojčice (14) napastvovane kod Lazarevca šta je čuo od…

Kurir 28.06.2022
LAZAREVAC - Devojčica (14) koju je, kako se sumnjiči obljubio I. J. (20) iz okoline Lazarevca, navodno je ušla u kola sa dvojicom muškaraca naočigled mlađe sestre (13). To je potvrdio njen otac koji je ćerku našao u alkolisanom stanju, tačnije, u… »
Otac obljubljene devojčice: Od mlađe ćerke sam saznao da je ušla u kola

Otac obljubljene devojčice: Od mlađe ćerke sam saznao da je ušla u kola

Nova 28.06.2022
Devojčica (14) koju je, kako se sumnjiči obljubio I. J. (20) iz okoline Lazarevca, kako saznajemo, u kola sa dvojicom muškaraca ušla je naočigled svoje mlađe sestre (13). To je potvrdio njen otac koji je ćerku našao u alkolisanom stanju, tačnije… »
Mladić (20) napastvovao devojčicu (14) posle školske žurke? Po selu kruže dve verzije jezive proslave kraja školske…

Mladić (20) napastvovao devojčicu (14) posle školske žurke? Po selu kruže dve verzije jezive proslave kraja školske…

Kurir 28.06.2022
Devojčica (14) prijavila je da je u selu kod Lazarevca nakon proslave završetka školske godine pokušao da je siluje mladić (20), pa izbacio iz kola i ostavio pripitu i polusvesnu u njivi! Zlostavljanje koje je prijavljeno policiji dogodilo se… »
Saslušan otac devojčice koja je obljubljena u okolini Lazarevca: "Od mlađe ćerke sam saznao da je ušla u kola"

Saslušan otac devojčice koja je obljubljena u okolini Lazarevca: "Od mlađe ćerke sam saznao da je ušla u kola"

Telegraf 28.06.2022
Devojčica se nalazi na Institutu za majku i dete gde su konstatovane povrede genitalija. Devojčica (14) koju je, kako se sumnjiči obljubio I. J. (20) iz okoline Lazarevca, kako saznajemo, u kola sa dvojicom muškaraca ušla je naočigled svoje mlađe… »
"U šoku smo i čudu da bi on tako nešto uradio": Meštani zatečeni nakon hapšenja mladića zbog pokušaja obljube…

"U šoku smo i čudu da bi on tako nešto uradio": Meštani zatečeni nakon hapšenja mladića zbog pokušaja obljube…

Blic 28.06.2022
Šta se u petak dogodilo u selu u okolini Lazarevca, kada je, prema navodima Višeg tužilaštva u Beogradu, I. J. (20) pokušao da obljubi četrnaestogodišnju devojčicu za meštane je nepoznanica. Novinari “Blica” do izlaska teksta nisu uspeli da… »

Vesti dana »