Povezane vesti

Majami zbog Jovića piše ćirilicom! Pet Rajli: ''Mogu da te zovem Nik?''

Majami zbog Jovića piše ćirilicom! Pet Rajli: ''Mogu da te zovem Nik?''

Sportske.net 28.06.2022
Priželjkivali smo tandem Jokić-Jović u Denveru, ali ipak je Majami na nedavnom NBA draftu odlučio da izabere Nikolu Jovića koji je ovog meseca napunio tek 19 godina. Veliku pažnju srpskom košarkašu ovoh dana pružaju u Majamiju, gde je zvanično… »
Nikola Jović: Malo od Dončića, malo od Jokića...

Nikola Jović: Malo od Dončića, malo od Jokića...

Sportski žurnal 28.06.2022
Jović predstavljen u Majamiju u društvu Peta Rajlija, pričao o tome čiju igru kopira, šta očekuje na Floridi. Objavljen je snimak iz prostorije, opremljene poput onih u NASA, gde se vidi kako svi gledaju u velike monitore. Na njima, zagrljaj Nikole… »
NBA legenda o Joviću: Neka ne brine za minutažu, odmah ide u startnu petorku

NBA legenda o Joviću: Neka ne brine za minutažu, odmah ide u startnu petorku

Nova 28.06.2022
Svi sa nestrpljenjem čekaju da vide Jovića u dresu Majamija Srpski košarkaš Nikola Jović predstavljen je kao novi lan Majami Hita, a reči hvale za njega imao je prvi čovek kluba legendarni Pet Rajli. „Spo (Erik Spolstra) i ja smo razgovarali sa… »
Jović na predstavljanju u Majamiju: Zaista uživam u ovom procesu

Jović na predstavljanju u Majamiju: Zaista uživam u ovom procesu

N1 Info 28.06.2022
Nikola Jović predstavljen je kao novi član Majami Hita, a veoma pohvalno o njemu pričao je legendarni Pet Rajli. – Spo (Erik Spolstra) i ja smo razgovarali sa njim oko pola sata. Mislim da je posebno obratio pažnju kada se govorilo o jednoj stvari… »
Rajli o Jovićevoj minutaži: Ne treba da brine o tome

Rajli o Jovićevoj minutaži: Ne treba da brine o tome

Sport klub 28.06.2022
Nikola Jović predstavljen je kao novi član Majami Hita, a veoma pohvalno o njemu pričao je legendarni Pet Rajli. – Spo (Erik Spolstra) i ja smo razgovarali sa njim oko pola sata. Mislim da je posebno obratio pažnju kada se govorilo o jednoj stvari… »

Vesti dana »