Povezane vesti

Đoković: Kako Sandgren može da igra u Njujorku, a ja ne

Đoković: Kako Sandgren može da igra u Njujorku, a ja ne

Politika 28.06.2022
Ako je nevakcinisanim igračima zabranjeno da učestvuju na tom turniru, onda bi to pravilo trebalo da važi za svakoga. Ne vidim u čemu je medicinska logika da on može da igra jer je državljanin SAD, kaže Novak. LONDON - Najbolji srpski teniser Novak… »
Novak Đoković "na foru" ulazi u Ameriku? "Kada bi me pustili, posle dva dana bi me našli..."

Novak Đoković "na foru" ulazi u Ameriku? "Kada bi me pustili, posle dva dana bi me našli..."

Večernje novosti 28.06.2022
POLITIKA će po ko zna koji put umešati prste u sport, a Novak Đoković će ponovo izvući "deblji kraj". Kako stvari stoje US open biće uskraćen za učešće najboljeg srpskog tenisera i ikonu "belog sporta". FOTO: Tanjug/AP U medijima su se pojavile… »
"Puštaju ga da igra samo zato što je amerikanac": Novak Đoković zagrmeo, ne vidi logiku u ponašanju Ju-Es opena

"Puštaju ga da igra samo zato što je amerikanac": Novak Đoković zagrmeo, ne vidi logiku u ponašanju Ju-Es opena

Večernje novosti 28.06.2022
POLITIKA će po ko zna koji put umešati prste u sport, a Novak Đoković će ponovo izvući "deblji kraj". Kako stvari stoje US open biće uskraćen za učešće najboljeg srpskog tenisera i ikonu "belog sporta". FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, vlada… »
Novak o USO: Sandgren može, ja ne – gde je tu logika?

Novak o USO: Sandgren može, ja ne – gde je tu logika?

Sport klub 28.06.2022
U razgovoru sa srpskim medijima, Novak Đoković istakao je da ne vidi medicinsku logiku u tome da on ne može kao nevakcinisan da igra na US openu, a da Tenis Sandgren na primer može. Moje shvatanje pravila koje trenutno važe u SAD jeste da niko ko… »
Novak ne razume odluku US opena - kako je to medicinski logično!? Srbin zbunjen: Nevakcinisani Amerikanac može, a ja ne?

Novak ne razume odluku US opena - kako je to medicinski logično!? Srbin zbunjen: Nevakcinisani Amerikanac može, a ja ne?

Mondo 28.06.2022
Novak Đoković je na Vimbldonu ponovo pričao o vakcinaciji i pravilu zbog kog ne može da igra na US openu... Novak Đoković je na Vimbldonu ponovo pričao o vakcinaciji i pravilu zbog kog ne može da igra na US openu... Novak Đoković prema trenutnim… »
Vimbldon, pa katastrofa? Novak Đoković, scenario koga se svi plašimo

Vimbldon, pa katastrofa? Novak Đoković, scenario koga se svi plašimo

Večernje novosti 28.06.2022
SRPSKI teniser Novak Đoković mogao bi da se nađe u velikom problemu po završetku Vimbldona. FOTO: AP Trenutno trećem reketu sveta preti duga pauza od čak 11 meseci bez grend slem turnira, ako se situacija ne promeni. Novak trenutno ne može u… »

Vesti dana »