Povezane vesti

Ćerka Aleka Boldvina priznala: Silovana sam kad sam bila tinejdžerka VIDEO

Ćerka Aleka Boldvina priznala: Silovana sam kad sam bila tinejdžerka VIDEO

Nova 28.06.2022
Ajrlend je priznala i da je jednom prilikom abortirala i pružila podršku svim ženama i njihovim pravima. Ajrlend Boldvin, ćerka glumca Aleka Boldvina i glumice Kim Besindžer, zaprepastila je sve kada je na TikToku priznala da je kao tinejdžerka bila… »
Silovana ćerka Aleka Boldvina! Sve priznala na društvenim mrežama - "Bila sam bez svesti! To je znala samo jedna osoba"

Silovana ćerka Aleka Boldvina! Sve priznala na društvenim mrežama - "Bila sam bez svesti! To je znala samo jedna osoba"

Mondo 28.06.2022
Ćerka slavnog glumca Aleka Boldvina priznala je putem snimka koji je objavila na društvenim mrežama da je kao tinejdžerka silovana. Ćerka slavnog glumca Aleka Boldvina priznala je putem snimka koji je objavila na društvenim mrežama da je kao… »
Silovali su me kad sam Bila tinejdžerka! Ćerka Aleka Boldvina iznela detalje šokantne prošlosti: To mi je promenilo tok…

Silovali su me kad sam Bila tinejdžerka! Ćerka Aleka Boldvina iznela detalje šokantne prošlosti: To mi je promenilo tok…

Kurir 28.06.2022
Neću danas u detalje da ispričam šta se dogodilo, ali bila sam silovana kad sam bila tinejdžerka i bila sam potpuno bez svesti kada se to dogodilo. To je promenilo tok mog života, priznala je ćerka Aleka Boldvina (64) koju je dobio u braku sa Kim… »

Vesti dana »