Povezane vesti
Ministarka spoljnih poslova predložila da 11. jul bude dan žalosti u celoj BiH
Politika 28.06.2022
Ministarka spoljnih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković predložila je da Savet ministara BiH proglasi Dan sećanja na genocid u Srebrenici, 11. jul, za dan žalosti u celoj zemlji, prenela je agencija Beta . Turkovićeva je rekla da bi Savet… »
Ministarka Turković predložila da 11. jul bude dan žalosti u celoj BiH
N1 Info 28.06.2022
Ministarka spoljnih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković predložila je da Savet ministara BiH proglasi Dan sećanja na genocid u Srebrenici, 11. jul, za dan žalosti u celoj zemlji. Turković je rekla da bi Savet ministara na taj način izrazio… »
Turković predložila da se 11. juli proglasi Danom žalosti u cijeloj BiH
Slobodna Evropa 28.06.2022
Ministrica vanjskih poslova BiH Bisera Turković predložila je u utorak, 28. juna, da Vijeće ministara Bosne i Hercegovine 11. juli proglasi danom žalosti u cijeloj Bosni i Hercegovini, objavljeno je na zvaničnoj facebook stranici šefice bh. diplomatije… »
Vesti dana »
Požari u Srbiji: Stabilizacija u Deliblatskoj peščari i borba na Stolovima
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 56 povezanih
U Srbiji od groznice Zapadnog Nila obolelo 11 ljudi, pet više nego prethodne sedmice
Beta pre 1 satjoš 28 povezanih
Mali odgovorio na pitanja građana: Ko ima pravo na pomoć države od 6.000 dinara i kako se prijaviti?
Danas pre 2 satajoš 33 povezane
Počela vanredna sednica Skupštine Srbije sa rebalansom budžeta na dnevnom redu
Naslovi.ai pre 51 minutajoš 55 povezanih
Indi ponovo udarila na Editu?! Podelila oštru objavu, pa usijala mreže: "Nemoguće je popraviti odnos..."
Telegraf pre 1 satjoš 24 povezane



