Povezane vesti

Pritvor osumnjičenima za otmicu u Bačkom Jarku

Pritvor osumnjičenima za otmicu u Bačkom Jarku

RTV 28.06.2022
NOVI SAD - Viši sud u Novom Sadu odredio je pritvor policijskom službeniku S.S. (34) i S.M. (21), koji se sumnjiče da su u nedelju u Bačkom Jarku radi predaje novca oteli D.P. (22), koji je tom prilikom zadobio telesne povrede. Sud im je odredio… »
Pritvor za dvojicu muškaraca zbog otmice u Bačkom Jarku

Pritvor za dvojicu muškaraca zbog otmice u Bačkom Jarku

Euronews 28.06.2022
Viši sud u Novom sadu odredio je pritvor policijskom službeniku S.S. (34) i S.M. (21), koji se sumnjiče da su u nedelju u Bačkom Jarku radi predaje novca oteli D.P. (22), koji je tom prilikom zadobio telesne povrede. Sud im je odredio pritvor do 30… »
Predložen im je pritvor Saslušani osumnjičeni za otmicu u Bačkom Jarku

Predložen im je pritvor Saslušani osumnjičeni za otmicu u Bačkom Jarku

Alo 28.06.2022
U Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu saslušani su S.S. i S.M, koji se sumnjiče da su u nedelju u Bačkom Jarku radi predaje novca oteli D.P, koji je tom prilikom zadobio telesne povrede. Posle saslušanja, tužilaštvo je predložilo sudu da… »
Oglasilo se tužilaštvo povodom otmice mladića u Bačkom Jarku: Osumnjičen policajac, preti mu 12 godina zatvora

Oglasilo se tužilaštvo povodom otmice mladića u Bačkom Jarku: Osumnjičen policajac, preti mu 12 godina zatvora

Telegraf 28.06.2022
Otet 22-godišnji mladić zbog navodne predaje novca na ime nepostojećeg duga. Povodom interesovanja javnosti za događaj od dana 26. 06. 2022. godine, kada je u Bačkom Jarku, opština Temerin, radi predaje novca otet oštećeni D. P (22), koji je tom… »
"Napali su me S leđa i udarili me u potiljak": Ovo je mladić kog je oteo i pretukao policajac iz Novog Sada (foto)

"Napali su me S leđa i udarili me u potiljak": Ovo je mladić kog je oteo i pretukao policajac iz Novog Sada (foto)

Blic 28.06.2022
Fotografija mladića kog su, kako se sumnja, oteli novosadski policajac S. S. i njegov saučesnik S. M, a potom pretukli i sve to snimali telefonom zbog navodnog duga od 400 evra, objavljena je na društvneim mrežama. Na fotografiji se vidi da je mladić… »

Vesti dana »