Povezane vesti
Horor u Trebinju Ženu ujela šarka, drama kreće po dolasku Hitne
Kurir 28.06.2022
Nadležni apeluju da se u slučaju ujeda zmije odmah kontaktira Hitna pomoć, dodajući da se otrov ne isisava. itna pomoć iz Trebinja prethodnih dana intervenisala je tri puta zbog ujeda otrovnih zmija, jednom poskoka i dva puta šarke. Najveće… »
Ženu ujela šarka, a kada je došla hitna desilo se nešto gore! Počela da vrišti, lekari odmah videli na šta je nagazila
Mondo 28.06.2022
Ženu u Trebinju ujela šarka, a kada je izlazila iz kamiona koji ju je prevezao u službe Hitne pomoći, nagazila je na poskoka. Ženu u Trebinju ujela šarka, a kada je izlazila iz kamiona koji ju je prevezao u službe Hitne pomoći, nagazila je na… »
Vesti dana »

Pionirski park: Policija bez štitova, šatori napušteni, tek poneki civil
Beta pre 42 minutajoš 49 povezanih

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 17 satijoš 9 povezanih

Najteže povrijeđeni u požaru u Kočanima će biti transportirani u bolnicu u Evropi
Al Jazeera pre 18 minutajoš 87 povezanih

U požaru u diskoteci u Kočanima u Severnoj Makedoniji više od 50 mrtvih, preko 150 povređenih, uhapšeni organizatori koncerta
RTV pre 36 minutajoš 71 povezana

''Njega jednog sam imao, meni život više ne treba'': Otac ostao bez sina jedinca u tragediji koja je zadesila Severnu Makedoniju
Večernje novosti pre 18 minutajoš 31 povezana