Povezane vesti

Vučević: Prava je sreća što srpskim državnim brodom upravlja čovek kome je interes Srbije iznad svega

Vučević: Prava je sreća što srpskim državnim brodom upravlja čovek kome je interes Srbije iznad svega

Kurir 28.06.2022
Naš narod je verovao da se na Vidovdan može videti budućnost, i ja je ispred sebe vidim - na ovaj veliki dan, prisustvujem svečanoj ceremoniji dodele vidovdanskih odlikovanja i stupanju na dužnost predsednika Republike u drugom mandatu. Aleksandar… »
"Vučić ponosito brani boje naše zemlje" Vučević: Srbija zna svoju prošlost i mudro bira svoju budućnost! (foto)

"Vučić ponosito brani boje naše zemlje" Vučević: Srbija zna svoju prošlost i mudro bira svoju budućnost! (foto)

Srbija danas 28.06.2022
Vučević se oglasio na Instagramu. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević prisustvovao je danas svečanoj ceremoniji dodele vidovdanskih nagrada u Palati Srbija. - Naš narod je verovao da se na Vidovdan može videti budućnost, i ja je ispred sebe… »
Vučević čestitao predsedniku drugi mandat: Aleksandar Vučić ponosito brani boje naše zemlje

Vučević čestitao predsedniku drugi mandat: Aleksandar Vučić ponosito brani boje naše zemlje

RTV 28.06.2022
BEOGRAD - Svečanosti povodom dodele Vidovdanskih odlikovanja i stupanja na dužnost predsednika Republike u drugom mandatu prisustvovao je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević. Naš narod je verovao da se na Vidovdan može videti budućnost, i ja… »

Vesti dana »