Povezane vesti

Serena Vilijams: Motivisana sam da igram na Ju-Es openu

Serena Vilijams: Motivisana sam da igram na Ju-Es openu

Politika 29.06.2022
LONDON- Povratak tenisu posle godinu dana pauze nije rezultatski dobro prošao za američku teniserku Serenu Vilijams, koja je sinoć ispala u prvom kolu Vimlbdona od Francuskinje Harmoni Tan (5:7, 6:1, 6:7). Međutim, Amerikanka je poručila da je… »
Serena o Vimbldonu: "Ne znam da li mi je poslednji..."

Serena o Vimbldonu: "Ne znam da li mi je poslednji..."

Sportske.net 29.06.2022
Američka teniserka Serena Vilijams rekla je da nije sigurna da li će ponovo igrati na Vimbldonu, ali je ocenila da je poraz u prvom kolu ovogodišnjeg turnira dodatni motiv za buduće grend slemove. Vilijams je u dosadašnjoj karijeri osvojila 23 grend… »
Protivnica se uplašila Serene, pa je „isprašila“: Amerikanka sada ima novi plan

Protivnica se uplašila Serene, pa je „isprašila“: Amerikanka sada ima novi plan

Nova 29.06.2022
Serena se nije dobro provela. Povratak tenisu posle godinu dana pauze nije rezultatski dobro prošao za američku teniserku Serenu Vilijams, koja je ispala u prvom kolu Vimlbdona od Francuskinje Harmoni Tan (5:7, 6:1, 6:7). Međutim, Amerikanka je… »
Serena Vilijams zaigrala posle 364 dana i izgubila: Dala sam sve

Serena Vilijams zaigrala posle 364 dana i izgubila: Dala sam sve

N1 Info 29.06.2022
Legendarna američka teniserka Serena Vilijams u utorak je u prvom kolu Vimbldona odigrala prvi profesionalni meč posle 364 dana, ali je u neizvesnom duelu izgubila od 115. igračice sveta Harmoni Tan. Posle duela nije krila razočaranje, ali nije ni… »
Serena: U nekom trenutku morate da se pomirite…

Serena: U nekom trenutku morate da se pomirite…

Sport klub 29.06.2022
Legendarna američka teniserka Serena Vilijams u utorak je u prvom kolu Vimbldona odigrala prvi profesionalni meč posle 364 dana, ali je u neizvesnom duelu izgubila od 115. igračice sveta Harmoni Tan. Posle duela nije krila razočaranje, ali nije ni… »

Vesti dana »