Povezane vesti

„Ana je divna, sve dok se ne naljuti“: Rađen otkrio detalje o bivšoj

„Ana je divna, sve dok se ne naljuti“: Rađen otkrio detalje o bivšoj

Nova 29.06.2022
Pevačica i vaterpolista su čitavu deceniju proveli u braku i imaju dvoje dece. Osvrnuvši se na svoje početke, karijeru uopšte, a onda i dramu s devojkom Milicom Ristić o kojoj se jedno vreme gotovo svakodnevno pisalo, Nikola Rađen se kao gost jedne… »
"Ana se transformiše kad je naljutiš": Rađen otkrio o bivšoj ženi nepoznat detalj: "Iznenadio sam se kad sam je prvi put…

"Ana se transformiše kad je naljutiš": Rađen otkrio o bivšoj ženi nepoznat detalj: "Iznenadio sam se kad sam je prvi put…

Blic 29.06.2022
Bivši vaterpolista Nikola Rađen sa pevačicom Anom Kokić ostao je u sjajnim odnosima nakon razvod. Njih dvoje zajedno učestvuju u vaspitavanju ćerki i priznaje da bivšu suprugu smatra idealnom ženom. - Ana je žena, majka i carica. Ona je jedna… »
Ana je žena, majka, kraljica... Dok se ne naljuti! Rađen ispričao sve o bivšoj ženi - Iznenadio sam se kad sam je video!

Ana je žena, majka, kraljica... Dok se ne naljuti! Rađen ispričao sve o bivšoj ženi - Iznenadio sam se kad sam je video!

Mondo 29.06.2022
Nikola Rađen otkrio detalje iz braka sa pevačicom. Nikola Rađen otkrio detalje iz braka sa pevačicom Nikola Rađen, koji se nedavno našao u centru skandala zbog prijave da je bio nasilan prema partnerki Milici, gostovao je u emisiji Kontra šou, u… »

Vesti dana »