Povezane vesti

Muž Kortni Kardašijan u bolnici: Hitna pomoć odmah reagovala - poslao poruku "Bože, spasi me"

Muž Kortni Kardašijan u bolnici: Hitna pomoć odmah reagovala - poslao poruku "Bože, spasi me"

Mondo 29.06.2022
Drama u porodici Kardašijan-Barker. Drama u porodici Kardašijan-Barker Suprug Kortni Kardašijan, bubnjar Travis Barker, hitno je prebačen u bolnicu u Los Anđelesu Američki mediji prenose da su kola Hitne pomoći došla u dom bubnjara i prevezla u… »
Muž Kortni Kardašijan hitno hospitalizovan: Nakon što je završio u bolnici objavio zabrinjavajuću poruku! Evo šta se…

Muž Kortni Kardašijan hitno hospitalizovan: Nakon što je završio u bolnici objavio zabrinjavajuću poruku! Evo šta se…

Kurir 29.06.2022
Bubnjar benda Blink-182, Travis Barker, hospitalizovan je u Los Anđelesu iz nepoznatih razloga, prenose strani mediji. 46-godišnji Barker, u društvu supruge Kortni Kardašijan, pojavio se u bolnici West Hills, a zatim je vozilom hitne pomoći prevezen… »
„Bože, spasi me“: Hospitalizovan poznati muzičar (FOTO)

„Bože, spasi me“: Hospitalizovan poznati muzičar (FOTO)

Nova 29.06.2022
Uz Travisa je prilikom odlaska u bolnicu bila Kortni, sa kojom je tokom ove godine imao čak tri venčanja. Bubnjar Travis Barker, suprug rijaliti zvezde Kortni Kardašijan, hospitalizovan je u Los Anđelesu. Sve se desilo dan nakon što je Barker na… »

Vesti dana »