Povezane vesti

Blizak prijatelj Biljane koja je zabetonirala muža prošao poligraf: Nemam nikakve veze sa zločinom!

Blizak prijatelj Biljane koja je zabetonirala muža prošao poligraf: Nemam nikakve veze sa zločinom!

Kurir 29.06.2022
Aleksandar Lazarević (28), blizak prijatelj Biljane Stojanović koja se otrovala, a posle toga je pronađen zabetoniran leš njenog supruga Ivana u kući, pušten je danas iz leskovačke policije posle saslušanja jer se utvrdilo da nema nikakve veze sa… »
Da smo znali šta je uradila, ni sveću joj ne bismo zapalili! Meštani žalili Biljanu zbog kraha braka, a ona krila…

Da smo znali šta je uradila, ni sveću joj ne bismo zapalili! Meštani žalili Biljanu zbog kraha braka, a ona krila…

Kurir 29.06.2022
Žitelji sela kod Leskovca nakon nezapamćenog zločina gde je Biljana S. pre tri godine brutalno ubila supruga Ivana S. i zabetonirala ga u šupi pored kuće, kažu da su šokirani detaljima koji su isplivali nakon njenog samoubistva. - Ovo je skandal… »
"Mislili smo da se Ivan u Rusiji oženio, ovakav epilog nam nije padao na pamet": Meštani šokirani krimi pričom kao iz horor…

"Mislili smo da se Ivan u Rusiji oženio, ovakav epilog nam nije padao na pamet": Meštani šokirani krimi pričom kao iz horor…

Blic 29.06.2022
Mislili smo da se Ivan u Rusiji oženio jer ga nije bilo tri godine. Ovakav epilog priče nikome nije padao na pamet. Ovako za "Blic" pričaju meštani sela Veliko Trnjane kod Leskovca koje je u centru pažnje nakon što je počelo da se odmotava klupko… »
Otac Biljaninog ljubavnika: Sin mi je nevin, mislio je da joj je muž u Rusiji

Otac Biljaninog ljubavnika: Sin mi je nevin, mislio je da joj je muž u Rusiji

Nova 29.06.2022
Aleksandar Lazarević (28) iz leskovačkog sela Slavujevce, koji je po sopstvenom priznanju bio u vezi sa Biljanom Stojanović (38) iz Velikog Trnjana koja je u nedelju pronađena mrtva, nakon čega je otkriveno i telo njenog supruga Ivana nestalog pre… »
Saslušan ljubavnik biljane koja je zabetonirala telo muža Otac tvrdi da Aleksandar nema veze sa ubistvom Ivana

Saslušan ljubavnik biljane koja je zabetonirala telo muža Otac tvrdi da Aleksandar nema veze sa ubistvom Ivana

Kurir 29.06.2022
Aleksandar Lazarević (28) iz leskovačkog sela Slavujevce, koji je prema sopstvenom priznanju bio u vezi sa Biljanom Stojanović (38) iz Velikog Trnjana koja je u nedelju pronađena mrtva, nakon čega je otkriveno i telo njenog supruga Ivana nestalog pre… »
Saslušan mladić povezan sa slučajem muškarca pronađenog u buretu u Trnjanu: Njegov otac tvrdi da je nevin

Saslušan mladić povezan sa slučajem muškarca pronađenog u buretu u Trnjanu: Njegov otac tvrdi da je nevin

Telegraf 29.06.2022
Otac je priznao da mu je bilo poznato da je njegov sin u nekoj vrsti veze sa ženom koja se otrovala, ali da nije imao pojma šta se desilo sa njenim mužem. Aleksandar Lazarević (28) iz leskovačkog sela Slavujevce, koji je po sopstvenom priznanju bio u… »
Biljanin navodni ljubavnik na saslušanju u policiji: Istraga zločina u Leskovcu

Biljanin navodni ljubavnik na saslušanju u policiji: Istraga zločina u Leskovcu

Nova 29.06.2022
Aleksandar L., koji se sumnjiči da je sa Biljanom S. ubio njenog supruga Ivana, a potom zabetonirao, trenutno se nalazi na saslušanju u policiji. Prema nezvaničnim saznanjima, njegovo ispitivanje je počelo nešto pre 16 sati. Podsetimo, za ceo slučaj… »
"Juče idem na sahranu, žalim za njom, a ona mi sina: Ubila!" Ispovest roditelja Ivana kog je supruga Biljana ubila, pa…

"Juče idem na sahranu, žalim za njom, a ona mi sina: Ubila!" Ispovest roditelja Ivana kog je supruga Biljana ubila, pa…

Blic 29.06.2022
Uvek nas je lagala. Kad god sam pitala javlja li se, ona je odgovarala da se javlja. A ona ga je spakovala sa ljubavnikom. Ovako za "Novosti" navodi Ružica, majka Ivana Stojanovića čije je telo pronađeno juče, na dan sahrane njegove žene Biljane… »
Roditelji ubijenog Ivana otkrivaju kako je pronađeno njegovo telo VIDEO

Roditelji ubijenog Ivana otkrivaju kako je pronađeno njegovo telo VIDEO

Nova 29.06.2022
Jovan i Ruža Stojanović, otac i majka Ivana za koga se sumnja da je ubijen, a potom zabetoniran, ne mogu da dođu sebi povodom tragedije koja ih je zadesila. U razgovoru za Nova.rs objašnjavaju kako je njihov sin pronađen. „Tri godine je sedeo… »
Jezivo! "razbio sam beton, a onda je lobanja ispala": Porodica ubijenog Ivana otkrila kako je pronađeno njegovo telo!

Jezivo! "razbio sam beton, a onda je lobanja ispala": Porodica ubijenog Ivana otkrila kako je pronađeno njegovo telo!

Mondo 29.06.2022
Članovi Ivanove porodice ne mogu da dođu sebi posle užasne tragedije koja ih je zadesila. Oni su objasnili kako je njihov sin pronađen. Članovi Ivanove porodice ne mogu da dođu sebi posle užasne tragedije koja ih je zadesila. Oni su objasnili kako… »
„Ja sam ga pronašao, ja sam razbio beton“: Brat ubijenog Ivana neutešan

„Ja sam ga pronašao, ja sam razbio beton“: Brat ubijenog Ivana neutešan

Nova 29.06.2022
Ispred kuće porodice ubijenog Ivana S. je muk zbog tragedije koja ih je zadesila. Njegova porodica ne može da dođe sebi od tragedije, a kako saznajemo, telo ubijenog Ivana, koje je bilo zabetonirano, pronašao je njegov brat. „Ja sam ga pronašao, ja… »

Vesti dana »