Povezane vesti

„Aleksandar Lifka“ Palićkog festivala Dušanu Kovačeviću i Mišelu Azanavisijusu

„Aleksandar Lifka“ Palićkog festivala Dušanu Kovačeviću i Mišelu Azanavisijusu

N1 Info 29.06.2022
Ovogodišnje, 29. izdanje Festivala evropskog filma Palić, održaće se u tradicionalnom festivalskom terminu, od 16. do 22. jula na Paliću i u Subotici, u organizaciji Otvorenog univerziteta Subotica. Festival se ove godine održava na više lokacija… »
Dušan Kovačević i Mišel Azanavisijus - dobitnici priznanja Festivala Palić

Dušan Kovačević i Mišel Azanavisijus - dobitnici priznanja Festivala Palić

RTS 29.06.2022
Ovogodišnje, dvadeset deveto izdanje Festivala evropskog filma Palić, održaće se u tradicionalnom festivalskom terminu, od 16. do 22. jula na Paliću i u Subotici, u organizaciji Otvorenog univerziteta Subotica. Festival se ove godine održava na… »
Dobitnici Lifke - Azanavisijus, Kovačević i Galo

Dobitnici Lifke - Azanavisijus, Kovačević i Galo

Dnevnik 29.06.2022
Festival evropskog filma Palić biće održan od 16. do 22. jula, uz prikazivanje preko 130 filmova u 15 programskih celina, a dobitnici nagrada "Aleksandar Lifka" su Mišel Azanavisijus, Dušan Kovačević i Igor Galo, najavili su danas organizatori… »
Sad znam da sam nešto uradio: Dušanu Kovačeviću nagrada „Aleksandar Lifka“

Sad znam da sam nešto uradio: Dušanu Kovačeviću nagrada „Aleksandar Lifka“

Nova 29.06.2022
Mislim da ćemo na Paliću imati osećaj da prisustvujemo nečemu značajnom za srpsku kulturu, ocenio je dramski pisac i reditelj Dušan Kovačević, jedan od ovogodišnjih dobitnika nagrade Palićkog filmskog festivala "Aleksandar Lifka". Festival… »
„Aleksandar Lifka“ Palićkog festivala Dušanu Kovačeviću i Mišelu Aznavisijusu

„Aleksandar Lifka“ Palićkog festivala Dušanu Kovačeviću i Mišelu Aznavisijusu

Danas 29.06.2022
Ovogodišnja nagrada „Aleksandar Lifka“ za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji pripala je piscu i scenaristi Dušanu Kovačeviću, u kategoriji domaćih stvaralaca, i reditelju Mišel Azanavisijusu, u kategoriji inostranih stvaralaca… »

Vesti dana »