Povezane vesti

"Zgodnija sam od Sandre Afrike": Jovana Jeremić uporedila sebe sa jednom od najzgodnijih pevačica: "Pazim šta jedem da bih…

"Zgodnija sam od Sandre Afrike": Jovana Jeremić uporedila sebe sa jednom od najzgodnijih pevačica: "Pazim šta jedem da bih…

Blic 29.06.2022
Voditeljka Jovana Jeremić nakon odmora u Španiji, vrele letnje dane provodi u Crnoj Gori. Jovana neretko deli fotografije na Instagramu dok pozira u kupaćem kostimu, a kako kaže, smatra da je zgodnija i od Sandre Afrika koja se može pohvaliti bujnim… »
Imam bolju g*zu od Sandre Afrike! Jovana Jeremić uporedila sebe sa zgodnom pevačicom, pa poručila: Zgodnija sam, držala sam…

Imam bolju g*zu od Sandre Afrike! Jovana Jeremić uporedila sebe sa zgodnom pevačicom, pa poručila: Zgodnija sam, držala sam…

Kurir 29.06.2022
Voditeljka Jovana Jeremić uživala je u Španiji sa nepoznatim muškarcem, a po povratku odmor je nastavila u Crnoj Gori. Ona se redovno oglašava na Instagramu, gde je delila i niz fotografija u kupaćem kostimu i tom prilikom pokazala svoju figuru… »
Imam bolju guzu od Sandre Afrike: Voditeljka grmela na plaži u kupaćem - "Ne jedem da bih bila top pi*ka!"

Imam bolju guzu od Sandre Afrike: Voditeljka grmela na plaži u kupaćem - "Ne jedem da bih bila top pi*ka!"

Mondo 29.06.2022
Jovana Jeremić otkrila zašto je "takva riba" Jovana Jeremić otkrila zašto je "takva riba" Voditeljka Jovana Jeremić se nakon odmora u Španiji pojavila na Skalama u Crnoj gori, gde je nakon izjava o Didi Janković rešila da se opusti na plaži… »

Vesti dana »