Povezane vesti
Lajović izgubio u drugom kolu Vimbldona
Radio 021 29.06.2022
Dušan Lajović nije danas uspeo da se plasira u treće kolo Vimbldona u Londonu, pošto je izgubio od 38. igrača sveta Kazahstanca Aleksandera Bublika posle tri seta, 6:7, 2:6, 5:7. Lajović, 64. teniser sveta, izgubio je meč koji je trajao nešto više od dva… »
Alkaras rutinski protiv Grikspora
Sport klub 29.06.2022
Španski teniser Karlos Alkaras plasirao se u treće kolo Vimbldona, pošto je u tri seta pobedio Talona Grikspora iz Holandije 6:4, 7:6, 6:3. Za razliku od meča prvog kola kada je morao protiv Štrufa da igra pet setova, sada je sedmi igrač planete mnogo… »
Đoković savladao Kokkinakisa za treće kolo
Sandžak haber 29.06.2022
Teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo Wimbledona nakon što je danas pobijedio Australca Thanasija Kokkinakisa sa 6:1, 6:4, 6:2. Meč je trajao nešto više od dva sata i drugi je međusobni duel srbijanskog i australskog tenisera, te drugi trijumf… »
Djoković u trećem kolu Vimbldona
Radio sto plus 29.06.2022
Treći teniser sveta pobedio je posle dva sata igre. On je pet puta oduzeo servis Kokinakisu, koji nije uspeo da napravi nijedan brejk. Šestostruki šampion Vimbldona Djoković će u trećem kolu igrati protiv boljeg iz duela njegovog sunarodnika Miomira… »
Vesti dana »
Dodik kaže da je pobeda Karana zagrevanje za oktobarske izbore, Blanuša priznao poraz
Beta pre 1 satjoš 22 povezane
"Da se EU nije mešala u Trampove postupke, rat u Ukrajini bi već bio završen"
B92 pre 10 minutajoš 26 povezanih
Vladajuća stranka japanske premijerke Takaiči osvojila apsolutnu većinu na izborima
Vesti online pre 3 satajoš 26 povezanih






