Povezane vesti

Ovo joj nije trebalo: Novinarka pokušala da isprovocira Novaka, a onda joj je srpski teniser ‘zapušio usta’ ovim odgovor…

Ovo joj nije trebalo: Novinarka pokušala da isprovocira Novaka, a onda joj je srpski teniser ‘zapušio usta’ ovim odgovor…

Hot sport 30.06.2022
Nije uspela da isprovocira Novaka. Odlično igra Novak Đokovića na ovogodišnjem Vimbldonu, juče je srpski teniser ostvario i drugu pobedu tako što je slavio protiv Tanasija Kokinakisa sa 3:0 u setovima. Nakon meča, Novak se na konferenciji za medije… »
Vilander oduševljen Đokovićem, otkrio Novakovu tajnu za dominaciju na travi

Vilander oduševljen Đokovićem, otkrio Novakovu tajnu za dominaciju na travi

Nova 30.06.2022
Vilander imao samo reči hvale za igru srpskog asa. Novak Đoković je ubedljivo savladao Tanasisa Kokinakisa u drugom kolu Vimbldona rezultatom 6:1, 6:4, 6:2 a njegovom igrom je bio oduševljen i Mats Vilander. Bivši grend slem šampion i stručni… »
"Brate, Hvala ti što si me isprašio": Nekada je "pljuvao" Đokovića, a sada mu poslao hit čestitku

"Brate, Hvala ti što si me isprašio": Nekada je "pljuvao" Đokovića, a sada mu poslao hit čestitku

Večernje novosti 30.06.2022
NOVAK Đoković stigao je do 81. pobede na Vimbldonu! U 2. kolu je pobedio Australijanca Tanasija Kokinakisa sa 6:1, 6:4, 6:2 i u trećoj rundi će igrati sa Miomirom Kecmanovićem. FOTO: AP Momak, koji je bio jedan od dežurnih kritičara srpskog… »
Neočekivana poruka za Đokovića: ‘Brate, hvala ti što si me isprašio’

Neočekivana poruka za Đokovića: ‘Brate, hvala ti što si me isprašio’

Hot sport 30.06.2022
Tanasi Kokinakis našalio se nakon meča sa Novakom Đokovićem na Vimbldonu. Australijanac je poražen od Srbina sa 6:1, 6:4, 6:2, a u dva sata meča nije imao velike šanse, dok je samo jednu priliku imao da mu oduzme servis za čitav meč. Ipak, nakon… »
Hit! Novak razbio australijanca, a onda je dobio ovu poruku: Šmekerski potez Kokinakisa, sve nas je kupio ovim!

Hit! Novak razbio australijanca, a onda je dobio ovu poruku: Šmekerski potez Kokinakisa, sve nas je kupio ovim!

Mondo 30.06.2022
Tanasi Kokinakis nije bio ljut, bio je spreman na šalu posle poraza. Tanasi Kokinakis nije bio ljut, bio je spreman na šalu posle poraza. Novak Đoković je u prvom kolu Vimbldona protiv Sonvo Kvona imao malih problema, ali u drugom kolu je prosto… »
Iskreni Kokinakis: Novak me je odrao

Iskreni Kokinakis: Novak me je odrao

Danas 29.06.2022
Australijanac priznao da nije imao šanse protiv osvajača 20 grend slemova. Novak Đoković je za samo 123 minuta dobio tri seta – 6:1, 6:4 i 6:2 i plasmanom u treće kolo Vimbldona nastavio odbranu titule, pa Tanasiju Kokinakisu nije ostalo ništa… »

Vesti dana »