Povezane vesti

Futog uskoro dobija bazen: Radovi teku po planu, uloženo skoro 2 milijarde

Futog uskoro dobija bazen: Radovi teku po planu, uloženo skoro 2 milijarde

Blic 30.06.2022
U okviru sportskog kompleksa u Futogu u toku su i radovi na izgradnji bazena koji prema rečima nadležnih teku i brže od planirane dinamike. - Zadovoljan sam i dinamikom i kvalitetom izvođenja radova na bazenskom kompleksu. Izvođači su dosta odmakli… »
Vučević: Zadovoljan sam i dinamikom i kvalitetom izvođenja radova na bazenskom kompleksu, Futog će dobiti savremen i…

Vučević: Zadovoljan sam i dinamikom i kvalitetom izvođenja radova na bazenskom kompleksu, Futog će dobiti savremen i…

Srbija danas 30.06.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je danas radove na bazenu koji se gradi u okviru sportskog kompleksu u Futogu. Time će ovo vojvođansko mesto dobiti kompleks koji ima atletski deo, fudbalski stadion, bazenski kompleks, zatvorenu halu… »
FOTO: Izgradnja bazena u Futogu teče brže od predviđenog, gotovi najkasnije krajem 2023.

FOTO: Izgradnja bazena u Futogu teče brže od predviđenog, gotovi najkasnije krajem 2023.

Radio 021 30.06.2022
Izgradnja kompleksa bazena u Futogu teče i brže od planirane dinamike, a trebalo bi da bude završena najkasnije u decembru 2023. godine. "Situacija je veoma nezahvalna imajući u vidu svetsku inflaciju i visoke cene na tržištu. Grad je do sada… »
Radovi na izgradnji bazena u Futogu teku dobro

Radovi na izgradnji bazena u Futogu teku dobro

RTV 30.06.2022
NOVI SAD, - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je danas prilikom obilaska radova na izgradnji bazena u Futogu, da radovi teku dobro i brže od planirane dinamike, saopštio je Grad Novi Sad. Prema njegovim rečima Grad je do sada… »
Radovi na izgradnji bazena u Futogu teku i brže od planirane dinamike

Radovi na izgradnji bazena u Futogu teku i brže od planirane dinamike

Dnevnik 30.06.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je radove na izgradnji bazena u okviru sportskog kompleksa u Futogu. - Zadovoljan sam i dinamikom i kvalitetom izvođenja radova na bazenskom kompleksu. Izvođači su dosta odmakli od marta ove godine… »
Gradonačelnik zadovoljan tokom radova na izgradnji bazena u Futogu

Gradonačelnik zadovoljan tokom radova na izgradnji bazena u Futogu

Moj Novi Sad 30.06.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je radove na izgradnji bazena u okviru sportskog kompleksa u Futogu i izjavio da je zadovoljan "dinamikom i kvalitetom izvođenja radova". – Izvođači su dosta odmakli od marta ove godine kada smo… »
Vučević: Ovim Futog dobija sportski kompleks-atletski deo, fudbalski stadion, bazen, zatvorenu halu sa terenima

Vučević: Ovim Futog dobija sportski kompleks-atletski deo, fudbalski stadion, bazen, zatvorenu halu sa terenima

Kurir 30.06.2022
- Zadovoljan sam i dinamikom i kvalitetom izvođenja radova na bazenskom kompleksu. Izvođači su dosta odmakli od marta ove godine kada smo označili početak radova – rekao je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević koji je obišao izgradnju bazena… »

Vesti dana »