Повезане вести
Драговић: Бићемо спремни, већ размишљамо о Радничком
Дневник 30.06.2022
БЕОГРАД: Фудбалер Црвене звезде Александар Драговић изјавио је за клупски сајт да "црвено-бели" једва чекају почетак сезоне у Суперлиги Србије. Црвена звезда ће одбрану титуле у домаћем шампионату почети у недељу 10. јула од… »
‘Вредно тренирамо за тај датум’: Драговић једва чека да почне сезона, ево шта каже о млађим саиграчима!
Хот спорт 30.06.2022
Фудбалери Црвене звезде бораве у Словенији, где се вредно припремају за предстојећу сезону. Изабраници Дејана Станковића су одиграли већ две контролне утакмице у Словенији, а очекује их и трећа, против словеначког Копара. Стамени… »
Драговић: Већ се спремамо за Раднички, добро да се нисмо повређивали
Нова 30.06.2022
Дефанзивац Црвене звезде Александар Драговић каже да он и екипа већ размишљају о новој сезони и првом противнику. Звезда је успела да освоји дуплу круну прошле сезоне, тако што је надокнадила пет бодова мањка у првенству за… »
Вести дана »
Пијан тукао жену цепаницом у главу Ужас у Земуну: Ухапшен због насиља у породици
Блиц пре 6 сатијош 1 повезана
Зеленски објавио имена кандидата за новог шефа Кабинета, након оставке Андрија Јермака
Данас пре 8 сатијош 1 повезана
(Видео) Алкохол, психијатар и развод Влада из "Магла бенда" о тешком периоду кроз који је прошао: "Боже, мени ни лекови не могу да помогну, ја нисам добро и даље"
Блиц пре 7 сатијош 1 повезана
Менаџер града Београда: Нови мост биће три пута већи од Старог савског моста
Данас пре 8 сатијош 1 повезана




