Povezane vesti

Otac Biljaninog ljubavnika: Moj sin je prošao poligraf, zna se ko je ubica

Otac Biljaninog ljubavnika: Moj sin je prošao poligraf, zna se ko je ubica

Nova 30.06.2022
Momčilo Lazarević, otac Aleksandra, koji je juče bio saslušan povodom zločina koji se odigrao u Leskovcu, ističe za naš portal da je njegov sin prošao poligraf, pušten je iz policije, kao i da je poznato ko je ubica Ivana Stojanovića, čije je… »
"Ona je ubica, moj sin Nije kriv!" Oglasio se otac Biljaninog ljubavnika: Ispitivali su ga inspektori, rekli su mu..

"Ona je ubica, moj sin Nije kriv!" Oglasio se otac Biljaninog ljubavnika: Ispitivali su ga inspektori, rekli su mu..

Mondo 30.06.2022
Aleksandrov otac potvrdio je da njegov sin bio u emotivnoj vezi sa Biljanom. Aleksandrov otac potvrdio je da njegov sin bio u emotivnoj vezi sa Biljanom. Otac Aleksandra L. koji je bio u vezi sa Biljanom S. koja je ubila svog supruga, pa njegovo telo… »
Moj sin nije kriv, inspektori su mu rekli da je čist! Otac ljubavnika žene koja je zabetonirala muža misli da zna ko je…

Moj sin nije kriv, inspektori su mu rekli da je čist! Otac ljubavnika žene koja je zabetonirala muža misli da zna ko je…

Kurir 30.06.2022
- Nije tačno da je moj sin učesnik u zločinu, mi smo ugledna porodica i ljudi nas neprestano zovu i ne mogu da se načude, pitaju me da li je to istina. Ovim rečima počinje svoju ispovest za Kurir Momčilo Lazarević, otac Aleksandra Lazarevića koji… »
Bizarno: Na Biljaninoj umrlici kao ožalošćen potpisan muž kog je zabetonirala

Bizarno: Na Biljaninoj umrlici kao ožalošćen potpisan muž kog je zabetonirala

Nova 30.06.2022
Na umrlici Biljane Stojanović, koja je u ponedeljak pronađena mrtva u pomoćnom objektu porodične kuće, naveden je kao ožalošćeni i njen suprug Ivan, čije je telo ubrzo nakon sahrane pronađeno zaliveno u betonu kuće. Među ožalošćenima na… »

Vesti dana »