Povezane vesti

BITEF od 23. septembra do 2. oktobra, devet predstava u okviru glavnog programa

BITEF od 23. septembra do 2. oktobra, devet predstava u okviru glavnog programa

Beta 30.06.2022
Beogradski internacionalni teatarski festival (Bitef) biće održan od 23. septembra do 2. oktobra pod sloganom "Mi – junaci rada svog", najavili su danas organizatori. U okviru glavnog programa 56. Bitefa biće izvedeno devet predstava iz Nemačke… »
„Mi, junaci rada svog“: Sve o 56. BITEF-u

„Mi, junaci rada svog“: Sve o 56. BITEF-u

Nova 30.06.2022
Beogradski internacionalni teatarski festival (BITEF) biće održan od 23. septembra do 1. oktobra pod sloganom "Mi, junaci rada svog". Na programu je devet predstava iz Srbije, Nemačke, Slovenije, Velike Britanije, Belgije, Francuske i Meksika, a… »
BITEF od 23. septembra do 1. oktobra sa devet predstava

BITEF od 23. septembra do 1. oktobra sa devet predstava

Dnevnik 30.06.2022
BEOGRAD: Beogradski internacionalni teatarski festival BITEF biće održan od 23. septembra do 1. oktobra pod sloganom "Mi, junaci rada svog", sa devet predstava iz Srbije, Nemačke, Slovenije, Velike Britanije, Belgije, Francuske i Meksika, najavili su… »
Bitef 2022: „Mi – junaci rada svog“

Bitef 2022: „Mi – junaci rada svog“

N1 Info 30.06.2022
Ovogodišnje, 56. izdanja Bitefa održaće se od 23. septembra do 2. oktobra. U glavnom programu festivala će biti prikazano devet predstava iz Nemačke, Belgije, Meksika, Francuske, Srbije, Slovenije i Velike Britanije. Tematski fokus festivala koji će… »

Vesti dana »