Povezane vesti

Nikolina skinula crninu i osmehom poručila: Biće boli i veselja, ali život teče

Nikolina skinula crninu i osmehom poručila: Biće boli i veselja, ali život teče

Nova 30.06.2022
Voditeljka zablistala u ružičastom. Voditeljka Nikolina Pišek nedavno je doživela veliku tragediju kada joj je preminuo suprug Vidoje Ristović. Ona nije skrivala bol, ističući da nastavlja da bude jaka zbog svojih ćerki. Ipak, sada je odlučila da… »
Znam da bi moj suprug to blagoslovio: Nikolina Pišek skinula crninu i otkrila kako se oseća - "Nakon dosta vremena..."

Znam da bi moj suprug to blagoslovio: Nikolina Pišek skinula crninu i otkrila kako se oseća - "Nakon dosta vremena..."

Mondo 30.06.2022
Nikolina Pišek je objavila nove fotografije, ali i ispisala podužu poruku u kojoj je navela da mora nastaviti sa životom. Nikolina Pišek je objavila nove fotografije, ali i ispisala podužu poruku u kojoj je navela da mora nastaviti sa životom… »
Nikolina Pišek skinula crninu! Voditeljka pozirala sa ružama u kosi i poručila: Život teče, ovako sam odlučila da se…

Nikolina Pišek skinula crninu! Voditeljka pozirala sa ružama u kosi i poručila: Život teče, ovako sam odlučila da se…

Kurir 30.06.2022
Prošlo je malo više od 40 dana otkako je suprug Nikoline Pišek Vidoje Ristović preminuo, a ona je sada skinula crninu. Naime, Nikolina se sada oglasila na svom Instagram profilu i podelila sa svojim pratiocima kako se oseća. Na sebi je imala haljinu… »

Vesti dana »