Povezane vesti
Više od 100.000 građana prijavilo se za vaučere za odmor u Srbiji
Biznis.rs 01.07.2022
Najviše prijava do sada u Nišu. Za samo tri dana od kada je Vlada Srbije opredelila novih 300.000 vaučera za subvencionisani smeštaj za odmor u Srbiji, više od 100.000 građana prijavilo se za njihovo korišćenje. Najviše prijava do sada je primila pošta u… »
Za tri dana više od 100.000 građana prijavljenih za vaučere za odmor
Danas 30.06.2022
Više od 100.000 građana se prijavilo za korišćenje vaučera, za tri dana od kada je vlada Srbije opredelila 300.000 vaučera za smeštaj za odmor u Srbiji, saopštilo je danas ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija. Šta vam je potrebno da se… »
Vesti dana »

Konstituisanje vlasti u Zaječaru uz fizički sukob, za gradonačelnika izabran Vladimir Videnović
RTV pre 34 minutajoš 27 povezanih

Stigao odgovor Kremlja na Trampovu konstataciju da je Rusija "papirni tigar": "Primetili smo promenu tona kod američkog lidera"
Blic pre 2 satajoš 28 povezanih

Ruski napadi ostavili Harkiv bez struje nakon što je Ukrajina pogodila veliku rafineriju nafte
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 65 povezanih

Napadnuta flotila grete tunberg, dronovi pogodili 11 brodova! Aktivisti nose pomoć za Gazu i optužuju Izrael: "Koriste eksplozive i hemijske agense" prvi snimci
Kurir pre 7 satijoš 6 povezanih

Kiša u četvrtak očekuje ove delove Srbije: Otkrivamo kada stiže zahlađenje, uz olujne udare košave
Telegraf pre 2 satajoš 26 povezanih