Povezane vesti

(Video) "ovo je teror": Nataša Bekvalac otkrila šta joj se desilo u 6 ujutru na odmoru u Grčkoj: Ugledala nju na vratima

(Video) "ovo je teror": Nataša Bekvalac otkrila šta joj se desilo u 6 ujutru na odmoru u Grčkoj: Ugledala nju na vratima

Blic 01.07.2022
Nataša Bekvalac trentno je na letovanju u Grčkoj sa naslednicama Katjom i Hanom, a jutros ju je dočekalo iznenađenje. Pevačica je, naime, otkrila da ju je u ranim jutarnjim satima probudila sestra Kristina sa sinom, koja ima se pridružila na odmoru… »
„Ovo je teror“: Nataša o tome šta joj se desilo u 6 ujutru na odmoru u Grčkoj

„Ovo je teror“: Nataša o tome šta joj se desilo u 6 ujutru na odmoru u Grčkoj

Nova 01.07.2022
Nataša Bekvalac trentno je na letovanju u Grčkoj sa naslednicama Katjom i Hanom, a jutros ju je dočekalo iznenađenje. Pevačica je, naime, otkrila da ju je u ranim jutarnjim satima probudila sestra Kristina sa sinom, koja ima se pridružila na odmoru… »
Jutarnji teror, probudila me je u 6 ujutru! Nataša Bekvalac se požalila, evo šta ju je dočekalo - "Gospode, pomozi mi!"

Jutarnji teror, probudila me je u 6 ujutru! Nataša Bekvalac se požalila, evo šta ju je dočekalo - "Gospode, pomozi mi!"

Mondo 01.07.2022
Natašu Bekvalac na odmoru posetila sestra Kristina. Natašu Bekvalac na odmoru posetila sestra Kristina. Nataša Bekvalac nedavno je otputovala na odmor sa ćerkama Hanom i Katjom, a pevačicine fotke i dalje se komentarišu, naročito one u bikiniju i… »

Vesti dana »