Povezane vesti
Užas u Jagodini: Žena nožem izbola bivšeg supruga
Nova 01.07.2022
Policija u Jagodini uhapsila je J.M. (42) jer je nožem izbola bivšeg supruga, potvrđeno je za portal "Nova.rs" iz policije. Kako se sumnja, ona je juče bivšem suprugu nožem nanela povrede zbog kojih je hospitalizovan u Opštoj bolnici u Jagodini. Policija… »
Užas u Jagodini: Žena (42) nožem izbola bivšeg muža
Kurir 01.07.2022
Policija u Jagodini uhapsila je J.M. (42) jer je nožem izbola bivšeg supruga. Kako se sumnja, ona je juče bivšem suprugu nožem nanela povrede zbog kojih je hospitalizovan u Opštoj bolnici u Jagodini. Policija joj je izrekla obe hitne mere, privremeno… »
Užas u Jagodini: Nožem izbola bivšeg muža
Telegraf 01.07.2022
Policija joj je izrekla obe hitne mere, privremeno udaljenje iz stana, u kojem su zajedno boravili i zabranu da kontaktira žrtvu i prilazi joj. Policija u Jagodini uhapsila je J.M. (42) jer je nožem izbola bivšeg supruga. Kako se sumnja, ona je juče… »
Vesti dana »
Prvog dana primene zakona podneto više od 19.000 zahteva za legalizaciju
Vreme pre 46 minutajoš 22 povezane
Vreme se koleba između zime i proleća: Ledeno jutro, magla bez kraja, a temperature skaču do 15 stepeni
Dnevnik pre 2 satajoš 15 povezanih
Moguć još snažniji potres: Desetine povređenih u razornom zemljotresu, ali Japan još nije bezbedan, strahuje se i od cunamija
Blic pre 1 minutjoš 13 povezanih





