Povezane vesti
Bitef bez instalacija i robota
Politika 01.07.2022
Predstava „Svaki pokušaj će se završiti u smrvljenim telima i slomljenim kostima”, belgijskog koreografa srednje mlađe generacije Jana Martensa, svečano će otvoriti festival. „Mi, junaci rada svog” podnaslov je ovogodišnjeg, 56. izdanja Bitefa koje će… »
Kriza na početku i na - kraju: Na 56. Bitefu, od 23. septembra do 1. oktobra, biće izvedeno devet predstava
Večernje novosti 01.07.2022
POD sloganom "Mi, junaci rada svog", od 23. septembra do 1.oktobra, odvijaće se 56. izdanje Bitefa. Tih dana, za devet predstava (iz Nemačke, Belgije, Francuske, Meksika, Slovenije, Velike Britanije i Srbije) festivalska scena biće ne samo pozorišni… »
Ovogodišnji Bitef o „nama“, „junacima rada svog“
Danas 30.06.2022
Ovogodišnji 56. Bitef, koji će se održati od 23. septembra do 1. oktobra pod sloganom „Mi, junaci rada svog“ imaće devet izuzetnih predstava, a kuriozitet je da svi autori osim domaćih prvi put nastupaju na festivalu, saopšteno je na konferenciji za… »
Vesti dana »
I đaci niške Gimnazije „9. maj“ bojkotuju nastavu u znak podrške Dijani Hrki
Južne vesti pre 1 danjoš 33 povezane
"To je direktna provokacija, nije slučajno": Obradović objasnio svima plan protivnika
Mondo pre 1 danjoš 48 povezanih
Radnici "Gradske čistoće" u Beogradu uklanjaju crvenu liniju koju su studenti iscrtali oko Generalštaba
Radio 021 pre 3 satajoš 43 povezane
Kakva utakmica: Partizan posle velike drame prekinuo niz od četiri poraza u Evroligi
Euronews pre 2 satajoš 106 povezanih
Prve slike sa mesta pada turskog aviona Oglasilo se ministarstvo, ovo su najnoviji detalji (video/foto)
Kurir pre 4 satijoš 37 povezanih



