Povezane vesti

VIDEO Skandal srpskog fudbalera: „Brate, ubio sam ih, daj crne kese za lovu“

VIDEO Skandal srpskog fudbalera: „Brate, ubio sam ih, daj crne kese za lovu“

Nova 01.07.2022
Neverovatno zbog čega sve može da se ostane bez posla. Srpski fudbaler Ognjen Mudrinski ostao je bez ugovora u Celju iako je trebalo da postane najplaćeniji igrač ekipe. Napravio je kardinalnu grešku, jer je „gurnuo prst u oko“ čelnicima kluba… »
Mudrinski ‘zeznuo’ sam sebe: ‘Ubio sam ih!’ – Pa ostao bez najvećeg ugovora u državi! (video)

Mudrinski ‘zeznuo’ sam sebe: ‘Ubio sam ih!’ – Pa ostao bez najvećeg ugovora u državi! (video)

Hot sport 01.07.2022
Ovo se zaista retko viđa! Srpski napadač Ognjen Mudrinski imao je sjajnu sezonu iza sebe. Očekivalo se da potpiše ugovor sa ekipom Celja i tako postane najplaćeniji igrač u Sloveniji, ali je sve upropastio sam, izjavom: Ognjen Mudrinski zbog ovog… »
Privatan snimak skupo koštao Mudrinskog

Privatan snimak skupo koštao Mudrinskog

Danas 01.07.2022
Najbolji fudbaler poslednjeg prvenstva Slovenije, po svoj prilici, ostao bez bogatog transfera u Celje. „Brate, ubio sam ih! Ubio… Znači, skupljaju lovu po Celju. Je l’ imaš neku crnu kesu da im odneseš da skupe to i da bude lova kod tebe. Ajde… »
Brate, ubio sam ih! Imaš crnu kesu da to skupe? Skandal zbog snimka srpskog fudbalera - hvalio se lovom, klub sve video!

Brate, ubio sam ih! Imaš crnu kesu da to skupe? Skandal zbog snimka srpskog fudbalera - hvalio se lovom, klub sve video!

Mondo 01.07.2022
Skandal srpskog fudbalera koji je prethodne sezone bio najbolji igrač, a ovog leta trebalo da postane najplaćeniji igrač lige! Skandal srpskog fudbalera koji je prethodne sezone bio najbolji igrač, a ovog leta trebalo da postane najplaćeniji igrač… »
„Skupljaju lovu po Celju“: Mudrinski ostaje bez ugovora

„Skupljaju lovu po Celju“: Mudrinski ostaje bez ugovora

Sport klub 01.07.2022
Ognjen Mudrinski prošle sezone osvojio je titulu šampiona sa Mariborom, bio je najbolji igrač lige i to mu je donelo ponudu Celja da pređe u njegove redove. Od toga, čini se, neće biti ništa. Nesmotrenost koju je pokazao u, očigledno, komunikaciji… »

Vesti dana »