Povezane vesti

Vukojević osvojila srebro, Srbija ima 17 medalja na MI

Vukojević osvojila srebro, Srbija ima 17 medalja na MI

Politika 01.07.2022
Srpska reprezentativka u streljaštvu Teodora Vukojević osvojila je danas srebrnu medalju na Mediteranskim igrama u Oranu. Vukojević je kvalifikacije završila na osmom mestu sa 626,5 krugova, da bi potom od samog početka finala držala drugo mesto… »
Džudista Kukolj osvojio bronzu na Mediteranskim igrama

Džudista Kukolj osvojio bronzu na Mediteranskim igrama

Sport klub 01.07.2022
Kukolj je osvojio ukupno 19. medalju za srpski tim na Mediteranskim igrama. Srpski džudista Aleksandar Kukolj osvojio je bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u Oranu, pošto je u borbi za treće mesto u kategoriji do 100kg savladao Merta Sismanlara… »
Nova medalja za Srbiju: Kukolju bronza na Mediteranskim igrama

Nova medalja za Srbiju: Kukolju bronza na Mediteranskim igrama

Nova 01.07.2022
Srbija briljira u Alžiru Srpski džudista Aleksandar Kukolj osvojio je bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u Alžiru, pošto je u borbi za treće mesto savladao Merta Sismanlara iz Turske. Nije bilo neizvesno u duelu, srpski džudista je dominirao… »
Nova medalja za Srbiju: Odličjem na Mediteranskim igrama se okitio i Aleksandar Kukolj

Nova medalja za Srbiju: Odličjem na Mediteranskim igrama se okitio i Aleksandar Kukolj

Večernje novosti 01.07.2022
SRBIJA je nastavil sa žetvom medalja na Mediteranskim igrama u Oranu (Iran). Novu je osvojio džudista Aleksandar Kukolj. Foto: Ministarstvo odbrane On je u kategoriji do 100 kilograma osvojio bronzano odličje, jer je savladao Merta Šišmanlara iz… »
MI: Mikecu drugo zlato, Teodora Vukojević osvojila srebro

MI: Mikecu drugo zlato, Teodora Vukojević osvojila srebro

Sport klub 01.07.2022
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Damir Mikec osvojio je danas zlatnu medalju u gađanju vazdušnim pištoljem na 19. Mediteranskim igrama koje se održavaju u Oranu. Mikec je došao do druge zlatne medalje u Alžiru jer je prethodnu osvojio u… »
Nova medalja za Srbiju: Teodora Vukojević osvojila srebro

Nova medalja za Srbiju: Teodora Vukojević osvojila srebro

Večernje novosti 01.07.2022
SRPSKA reprezentativka u streljaštvu Teodora Vukojević osvojila je srebrnu medalju na Mediteranskim igrama u gađanju vazdušnom puškom. FOTO: instagram.com/vukojevic_teodora/ Ovo je trenutno 17. medalja za Srbiju u Oranu, a treća za strelce - zlatne… »

Vesti dana »