Povezane vesti
Najtopliji dan ove godine – ništa lakša noć pred nama
N1 Info 01.07.2022
Najtopliji dan ove godine sa tropskim vrućinama, a ništa lakša noć pred nama. Prvi dan jula sobom je doneo i vrućine, ne u vreme kad im nije, ali, posebno u gradovima, teško podnošljive. Nova S piše i o svojevrsnim ostrvima toplote – Vladimir Đurđević iz… »
U ovim delovima grada se nalaze "Ostrva toplote": Evo kako ovaj klimatski fenomen utiče na život Beograđana
Blic 01.07.2022
Prijatnija temperatura na Košutnjaku odvlači ljude iz grada u šumu. Ne čudi, jer se u grotlu centra grada nalaze tzv. "ostrva toplote". Klimatski fenomen kada je temperatura vazduha u određenim delovima grada viša nego u okolini, piše "RTS". U… »
Vesti dana »
MUP: Pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, iscurio iz hladnjače u Guči
Beta pre 1 satjoš 46 povezanih
Američki udari na Iran, Teheran odgovorio napadima na Bahrein i Kuvajt
Beta pre 1 satjoš 36 povezanih
U 9 ujutru subjektivni osećaj već 35 stepeni! Rhmz izdao najviši stepen upozorenja zbog vrućina, u ovim grdovima je najgore, a od sutra još veći pakao: "Veoma opasna vremenska situacija"
Blic pre 1 satjoš 25 povezanih
Ovo su najgori timovi u ovom veku: Srbija na listi najgorih reprezentacija Mundijala, tu je i Severna Koreja!
Hot sport pre 42 minutajoš 53 povezane



