Povezane vesti
Hrvatska: Sabor ukinuo imunitet Borisu Miloševiću
Politika 01.07.2022
Hrvatski sabor ukinuo je danas imunitet poslaniku Samostalne demokratske srpske stranke (SDS S) Borisu Miloševiću zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo podstrekivanje na zloupotrebu položaja i ovlašćenja. Sabor je Miloševiću, bivšem… »
Hrvatski Sabor ukinuo imunitet Borisu Miloševiću, bivšem potpredsedniku Vlade
Nova 01.07.2022
Hrvatski sabor ukinuo je danas imunitet poslaniku Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS) Borisu Miloševiću zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo podstrekivanje na zloupotrebu položaja i ovlašćenja. Sabor je Miloševiću, bivšem… »
Sabor ukinuo imunitet Borisu Miloševiću
Telegraf 01.07.2022
Sabor je Miloševiću, bivšem potpredsedniku vlade iz srpske manjinske zajednice, ukinuo imunitet na predlog Mandatno-imunitetne komisije, a na zahtev Državnog tužilaštva. Hrvatski sabor ukinuo je danas imunitet poslaniku Samostalne demokratske srpske… »
Hrvatski Sabor ukinuo imunitet Borisu Miloševiću
N1 Info 01.07.2022
Hrvatski sabor ukinuo je u petak imunitet poslaniku SDSS Borisu Miloševiću, na predlog Mandatno-imunitetnog odbora, a na zahtev Državnog tužilaštva, zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo podsticanja na zloupotrebu položaja i ovlašćenja. Odluka… »
Vesti dana »

Da li građani mogu da tuže lokalne samouprave i gradove zbog ambrozije?
Nova pre 5 satijoš 12 povezanih

Neredi u Nepalu: Vojska na ulicama, protesti su 'oteti', tvrdi Generacija Z
BBC News pre 1 satjoš 38 povezanih

Zaključci diskusije u EP o Srbiji staju u šest tačaka: Kolike su izvesne sankcije Vučiću?
Radio 021 pre 5 satijoš 6 povezanih

Srbija-Engleska: Brodolom i incidenti na tribinama - u fotografijama
BBC News pre 11 minutajoš 64 povezane