Povezane vesti

"Novosađani nisu ni sanjala da će se istovremeno graditi dva mosta": Počeli pripremni radovi za izgradnju petog mosta na…

"Novosađani nisu ni sanjala da će se istovremeno graditi dva mosta": Počeli pripremni radovi za izgradnju petog mosta na…

Blic 01.07.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno je sa ministrom građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislavom Momirovićem, predsednikom Pokrajinske vlade Igorom Mirovićem, direktorom "Koridora Srbije" Aleksandrom Antićem i predstavnicima… »
"Ponosan sam što stojim danas ovde" Vučević obišao radove na izgradnji petog mosta u Novom Sadu u okviru Fruškogorskog…

"Ponosan sam što stojim danas ovde" Vučević obišao radove na izgradnji petog mosta u Novom Sadu u okviru Fruškogorskog…

Srbija danas 01.07.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je radove na izgradnji petog mosta u Novom Sadu u okviru Fruškogorskog koridora. Nakon održanog radnog sastanka u Banovini, predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović, gradonačelnik Novog Sada Miloš… »
Počeli pripremni radovi za izgradnju mosta u okviru Fruškogorskog koridora

Počeli pripremni radovi za izgradnju mosta u okviru Fruškogorskog koridora

Danas 01.07.2022
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović izjavio je da danas „kada cela Evropa govori o preživljavanju, mi govorimo o investicijama“, povodom početka radova na izgradnji mosta u okviru Fruškogorskog koridora… »
Počeli pripremni radovi za izgradnju mosta u okviru Fruškogorskog koridora

Počeli pripremni radovi za izgradnju mosta u okviru Fruškogorskog koridora

Blic 01.07.2022
Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović održao je radni sastanak sa ministrom građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislavom Momirovićem i gradonačelnikom Novog Sada Milošem Vučevićem, na kojem je bilo reči o izgradnji Fruškogorskog… »
FOTO: Vučević, Mirović, Momirović i Antić obišli gradilište budućeg mosta u okviru Fruškogorskog koridora

FOTO: Vučević, Mirović, Momirović i Antić obišli gradilište budućeg mosta u okviru Fruškogorskog koridora

Moj Novi Sad 01.07.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno je sa ministrom građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislavom Momirovićem, predsednikom Pokrajinske vlade Igorom Mirovićem, direktorom "Koridora Srbije" Aleksandrom Antićem i predstavnicima… »
Momirović: Fruškogorski koridor obezbediće vidljive ekonomske, bezbedonosne i ekološke rezultate

Momirović: Fruškogorski koridor obezbediće vidljive ekonomske, bezbedonosne i ekološke rezultate

Srbija danas 01.07.2022
Fruškogorski koridor, u dužini od 48 km. povezaće Novi Sad, Irig i Rumu i nastaviće se autoputem Ruma-Šabac. Na teritoriji Vojvodine realizujemo puno strateški važnih infrastrukturnih projekata i danas smo na jednom od dva mosta koji gradimo na… »
Počeli pripremni radovi za izgradnju mosta u okviru Fruškogorskog koridora

Počeli pripremni radovi za izgradnju mosta u okviru Fruškogorskog koridora

N1 Info 01.07.2022
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović izjavio je da danas, "kada cela Evropa govori o preživljavanju, mi govorimo o investicijama", povodom početka radova na izgradnji mosta u okviru Fruškogorskog koridora. „Ovo… »
Počeli pripremni radovi za izgradnju mosta u okviru Fruškogorskog koridora

Počeli pripremni radovi za izgradnju mosta u okviru Fruškogorskog koridora

Večernje novosti 01.07.2022
Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović održao je radni sastanak sa ministrom građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislavom Momirovićem i gradonačelnikom Novog Sada Milošem Vučevićem, na kojem je bilo reči o izgradnji Fruškogorskog… »
Počeli pripremni radovi za izgradnju mosta u okviru Fruškogorskog koridora

Počeli pripremni radovi za izgradnju mosta u okviru Fruškogorskog koridora

Telegraf 01.07.2022
Mirović održao radni sastanak sa ministrom Momirovićem i gradonačelnikom Novog Sada. Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović održao je radni sastanak sa ministrom građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislavom Momirovićem i… »

Vesti dana »

Jokić nakon poraza: "Naučio sam to na konjskim trkama..."

Jokić nakon poraza: "Naučio sam to na konjskim trkama..."

Sportske.net pre 8 satijoš 24 povezane
Dačić: O prijemu Kosova u Savet Evrope 16. i 17. maja

Dačić: O prijemu Kosova u Savet Evrope 16. i 17. maja

Nedeljnik pre 4 satijoš 20 povezanih
Kecmanović poražen u Madridu, Rud rutinski u treće kolo

Kecmanović poražen u Madridu, Rud rutinski u treće kolo

Politika pre 23 minutajoš 20 povezanih
Hamas: U Pojasu Gaze do sada poginulo 34.454 osobe

Hamas: U Pojasu Gaze do sada poginulo 34.454 osobe

N1 Info pre 18 minutajoš 18 povezanih