Povezane vesti
"Ratari mogu da računaju na svoju državu"
Telegraf 01.07.2022
Manifestacija je protekla u neformalnoj atmosferi i dobrom raspoloženju. Po načinu na koji su se izborili da im ova žetva bude berićetna verujem da će se ratari tako izboriti, složno i argumentovano, i za primerenu cenu, izjavio je danas ministar za… »
Krkobabić otvorio Žetveni dan u Plavni i Mladenovu: Sve prolazi a ostaju paori, pšenica i država
Novi magazin 01.07.2022
Ministar za brigu o selu Milan Krkobabić danas je izjavio da veruje da će se ratari u Srbiji, na način kako su se izborili da im ova žetva bude berićetna, tako izboriti, složno i argumentovano, za primerenu otkupnu cenu. "U svemu tome mogu da računaju na… »
Krkobabić otvorio Žetveni dan u Plavni i Mladenovu: Sve prolazi a ostaju paori, pšenica i država
Radio sto plus 01.07.2022
„U svemu tome mogu da računaju na svoju državu, svoju vladu i na svog predsednika“, rekao je Krkobabić na otvaranju manifestacije „Žetveni dani“ u selu Plavna opštine Bač. Istako je da je trebalo da se dogode „neke geopolitičke stvari“ da bi se… »
Vesti dana »
Štafeto pešačenje Novopazaraca do Novog Sada: Obezbeđena policijska pratnja kolone, večeras stižu u Ušće
N1 Info pre 8 minutajoš 40 povezanih
Ukinut kućni pritvor Mladenu Cvijetiću, Srđanu Đuriću i Davoru Stefanoviću iz Pokreta slobodnih građana (PSG)
Nova pre 2 satajoš 13 povezanih
Sraman skup teoretičara zavere o „zameni stanovništva“ večeras u Beogradu, vlast zadovoljno trlja ruke
Danas pre 1 satjoš 44 povezane





