Povezane vesti

„Zato me je onako pogledao“: Đoković otkrio zašto se nije pozdravio sa sudijom

„Zato me je onako pogledao“: Đoković otkrio zašto se nije pozdravio sa sudijom

Nova 01.07.2022
Veliku pažnju je nakon meča na Centralnom terenu privukla činjenica da srpski teniser nije pozdravio sudiju. Novak Đoković savladao je Miomira Kecmanovića sa 6:0, 6:3, 6:4 i plasirao se u osminu finala Vimbldona, a nakon toga nije pružio ruku… »
I Novak se iznenadio: Stvarno se nisam pozdravio sa sudijom?

I Novak se iznenadio: Stvarno se nisam pozdravio sa sudijom?

Sport klub 01.07.2022
Novak Đoković brzo je razjasnio dilemu zašto se nije pozdravio sa sudijom Džonom Blomom posle pobede nad Miomirom Kecmanovićem (6:0, 6:3, 6:4) u trećem kolu Vimbldon. Brzo i očekivano. „Je l’ se stvarno nisam pozdravio sa sudijom“, prvo je… »
Svi pričaju o Novakovom potezu i pitaju se šta je razlog! Pognuo glavu i samo prošao, ovo sigurno niste videli u prenosu

Svi pričaju o Novakovom potezu i pitaju se šta je razlog! Pognuo glavu i samo prošao, ovo sigurno niste videli u prenosu

Mondo 01.07.2022
Novak Đoković nije želeo da se pozdravi sa arbitrom nakon pobede nad Miomirom Kecmanovićem. Novak Đoković nije želeo da se pozdravi sa arbitrom nakon pobede nad Miomirom Kecmanovićem. Novak Đoković se rutinski plasirao u četvrto kolo Vimbldona… »
Kecmanović: Ponelo me malo sve, krivo mi je…

Kecmanović: Ponelo me malo sve, krivo mi je…

Sport klub 01.07.2022
Srpski teniser Miomir Kecmanović bio je razočaran svojim nastupom u porazu od Novaka Đokovića (6:0, 6:3, 6:4) u trećem kolu Vimbldona. „Jednostavno je odigrao mnogo dobro, a ja nisam pružio najbolji tenis koji sam mogao. Ponelo me malo sve –… »
Kecmanović: Neću da se ubijem, ali mi je krivo

Kecmanović: Neću da se ubijem, ali mi je krivo

Nova 01.07.2022
Novak Đoković savladao je Miomira Kecmanovića sa 6:0, 6:3, 6:4 i plasirao se u osminu finala Vimbldona. Kecmanović je bio pod utiskom Centralnog terena, ali nije bio preterano razočaran. „Jednostavno je odigrao mnogo dobro, a ja nisam pružio… »
Novak nasmejao sve: Mnogo dugo igram! Pričao o srpskim teniserima na Centralnom terenu Vimbldona

Novak nasmejao sve: Mnogo dugo igram! Pričao o srpskim teniserima na Centralnom terenu Vimbldona

Mondo 01.07.2022
Novak je furiozno ušao u četvrtu rundu grend slema. Novak je furiozno ušao u četvrtu rundu grend slema. Novak Đoković odigrao je sjajan meč protiv Miomira Kecmanovića u 3. kolu Vimbldona i trijumfom u tri seta zakazao za nedelju duel protiv… »

Vesti dana »