Povezane vesti

Trener Van Rajthovena za SK: Zašto da ne iznenadimo Novaka?

Trener Van Rajthovena za SK: Zašto da ne iznenadimo Novaka?

Sport klub 02.07.2022
U poslednjih mesec dana Tim van Rajthoven je ime koje su izgovorili skoro svi koji pažljivo prate tenis – pobede nad Fricom, Ože-Alijasimom i Medvedevom na putu ka titulu i Hertogenbošu, specijalna pozivnica za Vimbldon i trijumfi nad Delbonisom… »
Novak otkrio kakvu vezu njegov naredni rival ima sa Srbijom: Trener je u centru pažnje!

Novak otkrio kakvu vezu njegov naredni rival ima sa Srbijom: Trener je u centru pažnje!

Hot sport 02.07.2022
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, bori se na Vimbldonu za 21. grend slem titulu u karijeri. U trećem kolu Nole je razbio sunarodnika, Miomira Kecmanovića, sa 3:0 u setovima. Naredni Đokovićev rival je trenutno 104. teniser na ATP listi, koji… »
„Mogu da pobedim Đokovića, bilo bi magično“: Senzacija iz Holandije preti

„Mogu da pobedim Đokovića, bilo bi magično“: Senzacija iz Holandije preti

Nova 02.07.2022
Biće ovo njegov meč karijere Holandski teniser Tim van Rajthoven biće protivnik Novaku Đokoviću u osmini finala Vimbldona. Van Rajthoven je u trećem kolu bio bolji od Nikoloza Basilašvilija sa 3:0, dok je Novak istim rezultatom porazio Miomira… »
"Znam ja njega, mama mu je iz Srbije!" Novaka pitali o narednom rivalu, a on je sve iznenadio svojim odgovorom!

"Znam ja njega, mama mu je iz Srbije!" Novaka pitali o narednom rivalu, a on je sve iznenadio svojim odgovorom!

Mondo 02.07.2022
Novak Đoković u četvrtom kolu Vimbldona igra sa prilično nepoznatim teniserom, ali Srbin zna čoveka najzaslužnijeg za ovakav uspeh. Novak Đoković u četvrtom kolu Vimbldona igra sa prilično nepoznatim teniserom, ali Srbin zna čoveka… »
"Znam mu trenera, a mama mu je srpkinja": Novak Đoković o "čudu" s kojim igra u osmini finala Vimbldona

"Znam mu trenera, a mama mu je srpkinja": Novak Đoković o "čudu" s kojim igra u osmini finala Vimbldona

Večernje novosti 01.07.2022
NOVAK Đoković bio je ubedljiv u trećem kolu Vimbldonu savladavši u srpskom okršaju Miomira Kecmanovića, a sada ga u osmini finala čeka holandska senzacija Tim van Rijthoven. FOTO: AP Trenutno 104. igrač sveta beleži fantastične partije, nalazi… »

Vesti dana »