Povezane vesti

Marković: Jedva čekam da ponovo zaigram za Partizan

Marković: Jedva čekam da ponovo zaigram za Partizan

Sport klub 02.07.2022
“Presrećan sam što ponovo kod kuće, u mom klubu i jedva čekam da ponovo zaigram za Partizan i dam sve od sebe u ostvarenju ciljeva za sledeću godinu,” izjavio je novi-stari fudbaler crno-belih Svetozar Marković. Mladi 22-godišnji defanzivac… »
Partizan vratio dete, a on hoće titulu u Humskoj: Štoper po 3. put crno-beli - "Nadam se da ćemo imati sreće!" (video)

Partizan vratio dete, a on hoće titulu u Humskoj: Štoper po 3. put crno-beli - "Nadam se da ćemo imati sreće!" (video)

Mondo 02.07.2022
Maldi defanzivac Svetozar Marković ponikao je u Partizanu, jednom bio na pozajmici iz Olimpijakosa, a sada je ponovo crno-beli. Maldi defanzivac Svetozar Marković ponikao je u Partizanu, jednom bio na pozajmici iz Olimpijakosa, a sada je ponovo… »
Marković po povratku u Partizan: Ponovo sam kod kuće, jedva čekam da zaigram

Marković po povratku u Partizan: Ponovo sam kod kuće, jedva čekam da zaigram

Nova 02.07.2022
Očekuje se da bude stub odbrane Mladi defanzivac Svetozar Marković vratio se u Partizan nakon što je napustio grčki Olimpijakos. „Presrećan sam što ponovo kod kuće, u mom klubu i jedva čekam da ponovo zaigram za Partizan i dam sve od sebe u… »
Marković: ‘Srećan sam zbog dolaska kući! Daćemo sve od sebe da osvojimo titulu!’ (video)

Marković: ‘Srećan sam zbog dolaska kući! Daćemo sve od sebe da osvojimo titulu!’ (video)

Hot sport 02.07.2022
Povratak u Humsku! Doskorašnji fudbaler Olimpijakosa, Svetozar Marković, od petka je i zvanično novi defanzivac Partizana. Mladi štoper je po treći put u karijeri zadužio opremu crno-belih iz Humske. Aktuelni vicešampion Superlige Srbije postigao… »
Marković: Ništa neću da obećavam, sve ću pokazati na terenu

Marković: Ništa neću da obećavam, sve ću pokazati na terenu

Sportski žurnal 02.07.2022
On dobro poznaje novog trenera Partizana Iliju Stolicu jer su sarađivali u mlađim reprezentativnim selekcijama, a u tim se vratio i njegov bivši saigrač u crno-belom dresu Zlatan Šehović. Svetozar Marković treći put će u karijeri obući dres… »
Svetina "treća sreća"

Svetina "treća sreća"

Sportske.net 02.07.2022
Svetozar Marković je ponovo u crno-belom, po treći put u svojoj karijeri. Juče su crno-beli ozvaničili dolazak novog fudbalera, a Marković je pojačao konkurenciju u odbrani i čini se da je sa remontom poslednje linije tima završeno, osim u… »
"Presrećan sam što sam kući, ovo je moj klub": Svetozar Marković oduševljen zbog povratka u Partizan

"Presrećan sam što sam kući, ovo je moj klub": Svetozar Marković oduševljen zbog povratka u Partizan

Večernje novosti 02.07.2022
VELIKO pojačanje dobio je fudbalski klub Partizan u poslednjoj liniji tima. U klub se vratio štoper Svetozar Marković. FOTO: FK Partizan Uprava crno-belih je posle mukotrpnih pregovora uspela da nađe zajednički jezik sa Olimpijakosom i sa defanzivcom… »
Partizan doveo veliko pojačanje: Mladi štoper treći put oblači crno-beli dres

Partizan doveo veliko pojačanje: Mladi štoper treći put oblači crno-beli dres

Večernje novosti 01.07.2022
VELIKO pojačanje dobio je Partizan u poslednjoj liniji tima. U klub se vratio štoper Svetozar Marković. FOTO: M. Vukadinović Uprava crno-belih je posle mukotrpnih pregovora uspela da nađe zajednički jezik sa Olimpijakosom i sa defanzivcom dogovori… »

Vesti dana »