Povezane vesti
Porfirije: Bratunac – mesto golgote
Vesti online 02.07.2022
Patrijarh srpski Porfirije poručio je danas u Bratuncu, gde je služio parastos za stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču, da je ovo mesto svetinja, golgota srpskog naroda i tačka preispitivanja čovečanstva. Patrijarh je, nakon parastosa koji je služio… »
U Bratuncu obeleženo 30 godina od srpskog stradanja, patrijarh Porfirije služio liturgiju
Euronews 02.07.2022
U Bratuncu se danas obeležava 30 godina od srpskog stradanja u srednjem Podrinju i Birču, a parastos posle liturgije služio je patrijarh srpski Porfirije. Parastosu je prethodila Sveta arhijerejska liturgija u Hramu Uspenja Presvete Bogorodice koju je, u… »
Patrijarh Porfirije služio parastos u Bratuncu: "Ovo mesto je golgota srpskog naroda"
Blic 02.07.2022
Njegova svetost patrijarh srpski Porfirije poručio je danas u Bratuncu, gde je služio parastos za 3.267 stradalih Srba u srednjem Podrinju i Birču, da je ovo mesto svetinja, golgota srpskog naroda i tačka preispitivanja čovečanstva. Patrijarh Porfirije… »
Patrijarh služio parastos u Bratuncu: U stradanju se odmerava granica koja deli dobro i zlo, ovo mesto je rana
Telegraf 02.07.2022
Niko nije odgovarao za 3.267 srpskih žrtava, među kojima su oko polovina bili civili. Patrijarh srpski Porfirije poručio je danas u Bratuncu, gde je služio parastos za stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču, da je ovo mesto svetinja, golgota srpskog… »
Vesti dana »
Za muškarca iz Mrštana 30 dana pritvora zbog 299,80 grama kokaina
Stav.life pre 1 satjoš 36 povezanih
Đilas (SSP): Oliver Ivanović žrtva političkog nasilja koje još uvek nije kažnjeno
Beta pre 4 satijoš 24 povezane
(Foto) Sudar više vozila ispred tunela Munjino Brdo: Muškarac (57) preminuo u bolnici, šest osoba povređeno
Newsmax Balkans pre 13 minutajoš 63 povezane
Opozicija u Novom Sadu pozvala građane da večeras na Trgu slobode odaju poštu Oliveru Ivanoviću
Danas pre 39 minutajoš 29 povezanih





