Povezane vesti

Intelektualci ćute, zato nam je tako! Jovana Jeremić pobesnela u programu uživo - žestoko odbrusila pred kamerama!

Intelektualci ćute, zato nam je tako! Jovana Jeremić pobesnela u programu uživo - žestoko odbrusila pred kamerama!

Mondo 02.07.2022
Jovana Jeremić progovorila o karijeri, pa odbrusila svima u programu uživo. Jovana Jeremić progovorila o karijeri, pa odbrusila svima u programu uživo. Jovana Jeremić doputovala je sa odmora koji je provela uživajući u Španiji, potom i Crnoj Gori… »
Jovana Jeremić pobesnela u jutarnjem programu, zapretila koleginicama: "Zbog takvih sam izginula i 5 godina vodila rijaliti"

Jovana Jeremić pobesnela u jutarnjem programu, zapretila koleginicama: "Zbog takvih sam izginula i 5 godina vodila rijaliti"

Blic 02.07.2022
Voditeljka Jovana Jeremić je tokom "Vikend jutra" istakla da je bila deo rijalitija pet godina, ali ne zato što je volela, već kako bi skrenula pažnju na to da intelektualci ne rade posao koji bi trebalo. I ovoga puta, Jovana je u jutarnjem programu… »
Jovana Jeremić oplela po koleginicama: Zbog vas sam radila rijaliti

Jovana Jeremić oplela po koleginicama: Zbog vas sam radila rijaliti

Nova 02.07.2022
Voditeljka jutarnjeg programa na TV Pink istakla je da je zbog svojih koleginica pet godina vodila rijaliti. Jovana Jeremić je tokom „Vikend jutra“ na pomenutoj televiziji istakla da se rijalitijem bavila ne zato što je u tome uživala, već zato… »

Vesti dana »