Povezane vesti

Sveću više neću zapaliti! Reči ćerke na grobu Biljane koja je zabetonirala muža lede krv u žilama

Sveću više neću zapaliti! Reči ćerke na grobu Biljane koja je zabetonirala muža lede krv u žilama

Kurir 02.07.2022
Ćerka Biljane i Ivana Stojanovića saznala je da je njena pokojna majka osumnjičena da je pre tri godine ubila oca i zabetonirala ga u pomoćnoj prostoriji. Da podsetimo, Biljana Stojanović nestala je krajem juna, a posle nekoliko dana nađena je… »
Sekle, kuvale i betonirale ljubavnike: Ovo su najsurovije žene ubice u Srbiji

Sekle, kuvale i betonirale ljubavnike: Ovo su najsurovije žene ubice u Srbiji

Nova 02.07.2022
Vest da je Biljana S. ubila svog muža Ivana, pa zabetonirala telo na njihovom imanju, dok je gotovo tri godine pričala da je on u Rusiji, šokirala je javnost. Ovo ubistvo nesumnjivo je podsetilo na zločin koji se u maju ove godine odigrao u… »
Zločin kod Leskovca otkriven kad je Ivanova i Biljanina ćerka našla pasoš: I smrt žene pod velom misterije

Zločin kod Leskovca otkriven kad je Ivanova i Biljanina ćerka našla pasoš: I smrt žene pod velom misterije

Telegraf 02.07.2022
Za sada se sumnja se da je Biljana sekirom ubila supruga, stavila ga u bure i zazidala, a potom pune tri godine rođacima pričala kako se redovno čuje sa mužem koji je u Rusiji. Klupko stravičnog zločina u Velikom Trnjanu kod Leskovca, gde je u… »
Bila je na prekretnici - ili da presudi sebi ili mužu, ubila se zbog griže savesti! Stručnjaci o ženi koja je zabetonirala…

Bila je na prekretnici - ili da presudi sebi ili mužu, ubila se zbog griže savesti! Stručnjaci o ženi koja je zabetonirala…

Kurir 02.07.2022
Stručnjaci smatraju da je Biljana Stojanović za koju se sumnja da je ubila i zabetonirala muža Ivana, nezrela osoba koja je godinama živela u strahu da će telo biti otkriveno. Psiholozi i psihijatri saglasni su da Biljana Stojanović (38), za koju se… »
Otkrivamo: Jezivo klupko zločina kod Leskovca počelo da se odmotava kada je Ivanova i Biljina ćerka u kući pronašla jednu…

Otkrivamo: Jezivo klupko zločina kod Leskovca počelo da se odmotava kada je Ivanova i Biljina ćerka u kući pronašla jednu…

Blic 02.07.2022
Klupko stravičnog zločina u Velikom Trnjanu kod Leskovca, gde je u zazidanom buretu pre nekoliko dana nađeno telo ubijenog Ivana Stojanovića (40), za koga se verovalo da je pre tri godine otputovao u Rusiju na rad, počelo je da se odmotava kada je… »
Oprala sam kartice, ne mogu da podignem novac koji mi ivan šalje: Zazidala muža, pa isplela mrežu laži da prikrije zločin

Oprala sam kartice, ne mogu da podignem novac koji mi ivan šalje: Zazidala muža, pa isplela mrežu laži da prikrije zločin

Kurir 02.07.2022
Biljana Stojanović koja je supruga Ivana ubila, pa zabetonirala u kući i živela sa njegovim telom tri godine, pre samoubistva isplela je neverovatnu mrežu laži kako bi prikrila da njen suprug nije među živima! Filmski zločin u Leskovcu otkriven je… »
„Video sam da je ušao u zemlju“: Brat betonirane žrtve prozreo snaju ubicu

„Video sam da je ušao u zemlju“: Brat betonirane žrtve prozreo snaju ubicu

Nova 02.07.2022
Nenad Stojanović, brat pokojnog Ivana čije je telo zaliveno u beton pronađeno na imanju kod Leskovca, kaže za list „Nova“ da još ne može da poveruje šta se dogodilo njegovom bratu. Nenad je inače policajac i otkrio je kako je posumnjao u… »
Na bure sa telom muža stavila dečji bazen! Detalji sa mesta zločina u kući strave kod Leskovca: Biljana se trudila da na…

Na bure sa telom muža stavila dečji bazen! Detalji sa mesta zločina u kući strave kod Leskovca: Biljana se trudila da na…

Blic 01.07.2022
Telo Ivana Stojanovića (40) iz Velikog Trnjana, pronađeno je zabetonirano u metalnom buretu, zazidanom ciglama, iznad koga se nalazio dečji bazen na naduvavanje i šuške od kukuruza, saznaje "Blic". Telo je, kako saznaje naš list, otkrio Nenad, brat… »

Vesti dana »