Povezane vesti

Da nismo čuli anu Nikolić ne bi primetili miličin album! Vesna oplela po Pavlovićevoj - "Nek spusti ego! Povraća mi se"

Da nismo čuli anu Nikolić ne bi primetili miličin album! Vesna oplela po Pavlovićevoj - "Nek spusti ego! Povraća mi se"

Mondo 03.07.2022
Skandal između Ane Nikolić i Milice Pavlović nastao je nakon što je isplivala Anina demo verzija Miličine pesme sa novog albuma "Provereno". Skandal između Ane Nikolić i Milice Pavlović nastao je nakon što je isplivala Anina demo verzija… »
„Povraća mi se od toga“: Vesna Đogani brutalno o aferi „Provereno“

„Povraća mi se od toga“: Vesna Đogani brutalno o aferi „Provereno“

Nova 03.07.2022
Vesna Đogani još jedna je u nizu koja je prokomentarisala haos koji je nastao između Ane Nikolić i Milice Pavlović zbog pesme "Provereno". Pavlovićeva se nekoliko puta ovim povodom oglasila za medije, te istakla da nije problem što je isplivala… »
Povraća mi se od toga, mi ne bismo ni primetili miličinu verziju! Vesna Đogani o aferi Provereno, evo šta je poručila…

Povraća mi se od toga, mi ne bismo ni primetili miličinu verziju! Vesna Đogani o aferi Provereno, evo šta je poručila…

Kurir 03.07.2022
Vesna Đogani još jedna je u nizu koja je prokomentarisala haos koji je nastao između Ane Nikolić i Milice Pavlović zbog pesme "Provereno". Pavlovićeva se nekoliko puta ovim povodom oglasila za medije, te istakla da nije problem što je isplivala… »
"Da nije bilo Ane ni ne bismo primetili miličinu verziju": Vesna Đogani nije štedela Pavlovićevu: "Povraća mi se od toga"

"Da nije bilo Ane ni ne bismo primetili miličinu verziju": Vesna Đogani nije štedela Pavlovićevu: "Povraća mi se od toga"

Blic 03.07.2022
Vesna Đogani došla je na jedan prestonički događaj sa suprugom Đoletom Đoganijem. U svom intervjuu za "Blic", Vesna se dotakla i aktuelnog problema koji je nastao između Ane Nikolić i Milice Pavlović, nakon što je isplivala Anina demo verzija… »

Vesti dana »

U boj krenite junaci svi: Srbija – Engleska (21.00, sastavi)

U boj krenite junaci svi: Srbija – Engleska (21.00, sastavi)

Sportski žurnal pre 4 satijoš 39 povezanih
Opozicija: Litijum je cena za izbornu krađu

Opozicija: Litijum je cena za izbornu krađu

N1 Info pre 56 minutajoš 22 povezane
Srbija protiv Engleske na početku svoje evropske avanture

Srbija protiv Engleske na početku svoje evropske avanture

Hot sport pre 1 satjoš 36 povezanih
Putin ne odbacuje mogućnost pregovora sa Ukrajinom

Putin ne odbacuje mogućnost pregovora sa Ukrajinom

Al Jazeera pre 21 minutajoš 21 povezana