Povezane vesti

Ne znam ni gde je Barbara! Darko Lazić se zbunio zbog bivše devojke, a svi pričaju pomirenju - "Ona ima svoj život!"

Ne znam ni gde je Barbara! Darko Lazić se zbunio zbog bivše devojke, a svi pričaju pomirenju - "Ona ima svoj život!"

Mondo 03.07.2022
Iako se šuškalo o pomirenju, Darko Lazić otkrio je u kakvom je odnosu s Barbarom Bobak. Iako se šuškalo o pomirenju, Darko Lazić otkrio je u kakvom je odnosu s Barbarom Bobak. Pevačica Barbara Bobak je nedavno izjavila da se nije pomirila s Darkom… »
Ne znam gde je Barbara! Šuškalo se da su se pomirili, a Darka Lazića sada iznenadilo pitanje o bivšoj: Ona ima svoj život!

Ne znam gde je Barbara! Šuškalo se da su se pomirili, a Darka Lazića sada iznenadilo pitanje o bivšoj: Ona ima svoj život!

Kurir 03.07.2022
Pevač Darko Lazić nedavno je raskinuo sa koleginicom Barbarom Bobak, a potom su usledile priče o pomirenju. Međutim, folker je sada progovorio o bivšoj devojci. - Ako do sada nisam napravio bum na estradi, onda ne znam ko je. Ne znam ni gde je… »
Darko Lazić progovorio o Barbari Bobak: Iznenadilo ga pitanje o bivšoj

Darko Lazić progovorio o Barbari Bobak: Iznenadilo ga pitanje o bivšoj

Nova 03.07.2022
Pevač Darko Lazić nedavno je raskinuo sa koleginicom Barbarom Bobak, a potom su usledile priče o pomirenju. Međutim, folker je sada progovorio o bivšoj devojci. „Ako do sada nisam napravio bum na estradi, onda ne znam ko je. Ne znam ni gde je… »
(Video) "Ne znam ni gde je Barbara": Darko Lazić o bivšoj devojci, zbunio se na pitanje: "Ona ima svoj život"

(Video) "Ne znam ni gde je Barbara": Darko Lazić o bivšoj devojci, zbunio se na pitanje: "Ona ima svoj život"

Blic 03.07.2022
Pevač Darko Lazić otkrio je da se ne čuje sa svojom bivšom devojkom Barbarom Bobak. Naime, pevač je uhvaćen na aerodromu nakon nastupa u inostranstvu, a sada poručuje da je on uvek bio taj koji je pravio bum na estradi. - Ako do sada nisam napravio… »

Vesti dana »