Povezane vesti
Oko milion ljudi učestvovalo u lgbtq paradi u Kelnu: "Šetali za toleranciju i šarolikost društva"(foto)
Blic 04.07.2022
Oko 1,2 miliona ljudi, prema organizatorima, a po policiji milion, učestvovalo je danas na „Kristofer strit deju“ (CSD) u Kelnu, šetajući za toleranciju i šarolikost društva. Dve godine zbog pandemije, najveća parada LGBTIQ zajednice nije mogla da bude… »
Neverovatne fotografije sa Parade ponosa u Kelnu, više od milion učesnika: "Ukazujemo na homofobiju i nasilje"
Telegraf 04.07.2022
Procene policije i organizatora se razlikuju u oko 200.000 ljudi. Oko 1,2 miliona ljudi, prema organizatorima, a po navodima policije milion, učestvovalo je danas na „Kristofer strit deju“ (CSD) u Kelnu, šetajući za toleranciju i šarolikost društva. Dve… »
Vesti dana »

(Radarske slike) u ovim gradovima Srbije trenutno pljušti i sevaju munje, a ima i grada! Rhmz izdao hitno upozorenje: "Jaka konvektivna oblačnost se premešta"
Blic pre 0 minutajoš 52 povezane

Konstituisana Skupština opštine Kosjerić: Žarko Đokić treći put predsednik opštine
Blic pre 1 satjoš 22 povezane

Obeležena godišnjica “Oluje”: Parastos u Beogradu i Banjaluci
Serbian News Media pre 3 satajoš 21 povezana

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 5 satijoš 25 povezanih

ATP turnir Belgrade Open seli se iz Beograda u Atinu u novembru 2025.
Naslovi.ai pre 3 satajoš 32 povezane