Povezane vesti

Satnica je poznata: Srpske odbojkašice protiv Amerikanki u četvrtfinalu Lige nacija

Satnica je poznata: Srpske odbojkašice protiv Amerikanki u četvrtfinalu Lige nacija

Večernje novosti 04.07.2022
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije igraće u četvrtfinalu Lige nacija u Ankari protiv SAD u sredu, 13. jula od 17.30 časova po našem, srednjeevropskom vremenu, saopštio je danas FIVB. FOTO: M. V. Istog dana od 14 sati sastaće se Brazil i… »
Poznato kada Đoković igra protiv Sinera

Poznato kada Đoković igra protiv Sinera

Vesti online 04.07.2022
Najbolji srpski teniser Novak Đoković igraće sutra od 14.30 časova na Centralnom terenu protiv Italijana Janika Sinera u četvrtfinalu Vimbldona, saopštili su organizatori. Pobednik ovog duela sastaće se u polufinalu sa boljim iz meča između… »
Evo kada Đoković igra četvrtfinale Vimbldona! Poznata i imena sve trojice protivnika u borbi za finale!

Evo kada Đoković igra četvrtfinale Vimbldona! Poznata i imena sve trojice protivnika u borbi za finale!

Mondo 04.07.2022
Oglasio se organizator turnira. Oglasio se organizator turnira Novak Đoković u utorak će od 14.30 igrati protiv Italijana Janika Sinera u četvrtfinalu Vimbldona. Organizatori su saopštili da će taj meč biti prvi na programu na Centralnom terenu i… »
Poznato kad Novak igra za polufinale Vimbldona

Poznato kad Novak igra za polufinale Vimbldona

Nova 04.07.2022
Termin je "zakucan", ne može da bude pomeranja. Novak Đoković i Janik Siner igraće meč četvrtfinala u utorak od 14.30, i njih dvojica otvaraju program na Centralnom terenu, pa je sigurno da će početi borbu za polufinale u tom terminu. Neće moći… »
Maja Aleksić treći bloker Lige nacija: U Top 10 Teodora Pušić, Jovana Stevanović i Ana Bjelica

Maja Aleksić treći bloker Lige nacija: U Top 10 Teodora Pušić, Jovana Stevanović i Ana Bjelica

Večernje novosti 04.07.2022
ODBOJKAŠICE su u grupnoj fazi Lige nacija bile uspešne i na individulanim listama. Kod blokerki Maja Aleksić je treća, a Jovana Stevanović šesta. Na listi igrača u polju libero Teodora Pušić je četvrta. Ana Bjelica je osmi poenter i napadač… »
Đoković: Znam šta me čeka

Đoković: Znam šta me čeka

Vesti online 04.07.2022
Najbolji srpski teniser Novak Ðoković izjavio je da očekuje težak meč protiv Italijana Janika Sinera u četvrtfinalu Vimbldona, prenosi “Skaj sport”. Ðoković je sinoć pobedio Holanđanina Tima van Rajthovena 6:2, 4:6, 6:1, 6:2, dok je Siner… »
‘Spreman sam!’: Đoković poslao jasnu poruku narednom protivniku na Vimbldonu

‘Spreman sam!’: Đoković poslao jasnu poruku narednom protivniku na Vimbldonu

Hot sport 04.07.2022
Novak Đoković, najbolji srpski teniser svih vremena, savladao je holanđanina Tima van Rijtovena u osmini finala Vimbldona. Srpski teniser je slavio sa 3:1, po setovima 6:2, 4:6, 6:1, 6:2 u meču koji je trajao nešto duže od 150 minuta, a Novak je na… »
Đoković: Vidim pomalo od svoje igre kod Sinera, biće izazovan meč

Đoković: Vidim pomalo od svoje igre kod Sinera, biće izazovan meč

Nova 04.07.2022
Sledi okršaj sa nezgodnim Italijanom. Novak Đoković je u osmini finala savladao neugodnog Holanđanina Tima van Rajthovena rezultatom 6:2, 4:6, 6:1, 6:2 i u četvrtfinalu ga očekuje okršaj sa talentovanim Italijanom Janikom Sinerom. Iako su mnogi… »

Vesti dana »